" Dostawa oleju opałowego lekkiego do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej, Wola Ociecka 114 w roku 2025 r.”.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00680714
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00680714/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-31 11:09
Lokalizacja
Ocieka, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e6b863e9-00be-489c-98c1-7c423dacff1a
Identyfikator
8181011364
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW SZELIGASędziszów Małopolski, PL · lot 0
127 680 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00680714 z dnia 2024-12-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
" Dostawa oleju opałowego lekkiego do Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej, Wola Ociecka 114 w roku 2025 r.”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001136931

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wola Ociecka

1.5.2.) Miejscowość: Ocieka

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-104

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spwolaociecka@ostrow.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolaociecka.szkola.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ostrow.ezamawiajacy.pl/pn/ostrow/demand/187075/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Szkoła Podstawowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

" Dostawa oleju opałowego lekkiego do Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej, Wola Ociecka 114 w roku 2025 r.”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6b863e9-00be-489c-98c1-7c423dacff1a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00680714

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00638294

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-271.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Dostawa oleju opałowego lekkiego do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej w ilości szacunkowej 32 000 litrów (łącznie) w roku kalendarzowym 2025.
Podana ilość przedmiotu zamówienia jest ilością szacunkową służącą do prawidłowego opracowania oferty. Faktyczne ilości
przedmiotu zamówienia uzależnione będą od potrzeb Zamawiającego. Dostawy oleju odbywać się będzie sukcesywnie w
2024 r. Pojedyncza dostawa wynosić będzie od 4 000 do 8 000 litrów
2) Olej opałowy powinien spełniać parametry jakościowe lub równoważne nie gorsze niż:
• Wartość opałowa – min. 42,6 MJ/kg
• Zawartość siarki – max 0,10% m/m
• Zawartość wody max – 200mg/kg
• Gęstość w temperaturze 15˚ C max 845,0 kg/m3
• Temperatura zapłonu min. 55˚ C
• Lepkość w temperaturze 40˚ C max 4,50 mm2/s
• Temperatura płynięcia max - 20˚ C
• Skład frakcyjny–do 250˚C destyluje max 65%/V/V, do 350˚C destyluje min.85% /V/V
• Pozostałość po koksowaniu w 10% pozostałości destylacyjnej max – 0,3% m/m
• Pozostałość po spopieleniu, max – 0,01 m/m
Całkowita zawartość zanieczyszczeń max -24 mg/kg.
Dostarczana ilość oleju opałowego fakturowana będzie w temperaturze referencyjnej 15˚ C.
3) Przedmiot zamówienia obejmuje załadunek, transport do miejsca przeznaczenia oraz wyładunek oleju. Do rozładunku
oleju opałowego potrzebna jest pompa przy autocysternie.
Do każdej partii oleju opałowego musi być dołączone świadectwo jakości opału wystawione przez producenta.
Dostawy oleju będą się odbywały sukcesywnie w ciągu trwania umowy każdorazowo na zlecenie Zamawiającego,
określające ilość i miejsce dostawy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 127680,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 135360,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 127680,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EXTRANS Zbigniew Szeliga

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8180005373

7.3.4) Miejscowość: Sędziszów Małopolski

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 127680,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2024-12-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy