Dostawa materiałów reklamowych dla jednostek Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00232543
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-06-30 12:46
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7251843739
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Artykuły informacyjne i promocyjneMateriały reklamowe

Wykonawcy

4 przyznane

AGNIESZKA WOLNAŁódź, PL
39 575,25 PLN
KAROLINA OSIERDATychy, PL
12 694,83 PLN
KAROLINA OSIERDATychy, PL
17 173,26 PLN
KAROLINA OSIERDATychy, PL
17 173,26 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.