„Przebudowa budynku mienia gminnego na świetlicę wiejską w miejscowości Orchowiec”
Gmina Gorzków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00232609
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00232609/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-30 12:57
- Lokalizacja
- Gorzków-Osada, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-62f13fee-ba45-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 5641691130
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00232609 z dnia 2022-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa budynku mienia gminnego na świetlicę wiejską w miejscowości Orchowiec”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gorzków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371695
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 9
1.5.2.) Miejscowość: Gorzków-Osada
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-315
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846838156
1.5.8.) Numer faksu: 846838111
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gorzkow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorzkow.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uggorzkow.bip.e-zeto.eu/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa budynku mienia gminnego na świetlicę wiejską w miejscowości Orchowiec”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62f13fee-ba45-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00232609
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037819/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa budynku mienia gminnego na świetlicę wiejską w miejscowości Orchowiec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00119703/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2022.CP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1607786,7 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na zaadoptowaniu budynku na potrzeby świetlicy wiejskiej przy realizacji inwestycji pn. „Przebudowa budynku mienia gminnego na świetlicę wiejską w miejscowości Orchowiec” w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności roboty polegające na: wyburzeniu kilku ścianek działowych, skuciu tynków wewnętrznych i wykonaniu nowych, wykonaniu nowej konstrukcji dachu i pokrycia dachowego, wykonaniu wieńca pod konstrukcję dachu, przebudowie istniejącej klatki schodowej z przesunięciem ściany działowej, wykonaniu nowych otworów drzwiowych wewnątrz budynku umożliwiającej wjazd wózków inwalidzkich, wykonaniu nowych ścianek działowych, wymianie stolarki okiennej i drzwiowej, wymianie parapetów na parapety z PVC, skuciu uszkodzonych i wykonaniu nowych tynków we wszystkich pomieszczeniach, wykonaniu licowania ścian w pomieszczeniach kuchennych i sanitariatach, wykonaniu nowych podłóg z paneli i terakoty, malowaniu pomieszczeń, wyposażenie budynku w platformę dla osób niepełnosprawnych umożliwiającą transport pieszych na parter i piętro budynku, budowa toalet, dociepleniu elewacji zewnętrznej i stopu nad ostatnią kondygnacją, wykonanie instalacji elektrycznych, w tym instalacji wewnętrznych, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, instalacji odgromowej i uziemienia, instalacji fotowoltaicznej o mocy 14,4 kWp, wykonanie instalacji sanitarnej: wodnej i kanalizacyjnej
Szczegółowe warunki realizacji Umowy i jej zakres przedmiotowy, w tym zakres prac projektowych oraz robót określa dokumentacja projektowo-techniczna – Załącznik Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1828764,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1828764,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1828764,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „F.P.H.U „KOMARK”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 564-100-68-03
7.3.3) Ulica: ul. Kołowrót 22
7.3.4) Miejscowość: Krasnystaw
7.3.5) Kod pocztowy: 22-300
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1828764,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |