Świadczenie usług społecznych polegających na prowadzeniu zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka oraz dodatkowych usług
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 107 IM. ARKADEGO FIEDLERA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00232902
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-30 13:45
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7811364596
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
27 przyznanych
Monika BeresteckaSwarzędz, PL
18 000 PLN„Ogród Dobrych Słów” Natalia MikołajczykPoznań, PL
21 600 PLNSylwia BąkowskaPoznań, PL
6750 PLNIwona KujawaKobylnica, PL
9000 PLNMagdalena KuczyńskaPoznań, PL
6300 PLNHalina TymczyjPoznań, PL
9000 PLNEwa TuliszkiewiczPoznań, PL
14 850 PLNPaulina CieszyńskaPoznań, PL
11 700 PLNEliza PokoraPoznań, PL
9000 PLNJoanna KaszaPoznań, PL
10 800 PLNZuzanna Potocka-WandelPoznań, PL
18 000 PLNZuzanna Potocka-WandelPoznań, PL
14 400 PLNNatalia SołtysiakPoznań, PL
13 500 PLNMarzena Kowińska-WolniakPoznań, PL
11 700 PLNZuzanna StańczykPoznań, PL
19 800 PLNTerra Group Jan GłodowskiPoznań, PL
94 500 PLNMałgorzata BorkoPoznań, PL
13 500 PLNMałgorzata BorkoPoznań, PL
10 350 PLNKamilla MajKomorniki, PL
9000 PLNKamilla MajKomorniki, PL
18 900 PLNKamila Kowalewska-KasperekOpalenica, PL
19 800 PLNRenata Komorowska - IlukPoznań, PL
18 900 PLNDorota KozinaPoznań, PL
5850 PLNBarbara PudełkoSwarzędz, PL
4500 PLNAnna SkałeckaTarnowo Podgórne, PL
4500 PLNEwa KiliszewskaPoznań, PL
4500 PLNTerra Group Jan GłodowskiPoznań, PL
84 600 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.