Modernizacja dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Niepołomice
Gmina Niepołomice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00233045
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00233045/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-30 14:08
- Lokalizacja
- Niepołomice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ffbbc43-d5d8-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6831395375
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00233045 z dnia 2022-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Niepołomice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niepołomice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555370
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 13
1.5.2.) Miejscowość: Niepołomice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-005
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12 250-94-04
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: czeslaw.nowak@niepolomice.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niepolomice.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.niepolomice.eu; https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Niepołomice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ffbbc43-d5d8-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00233045
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011213/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Asfaltowanie dróg gminnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00164364/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nawierzchni z mas mineralno asfaltowych, podbudów z kruszywa łamanego wraz z robotami towarzyszącymi polegającymi na:
1) Opis przedmiotu zamówienia:
- wykonanie lub oczyszczenie rowów przydrożnych z odwozem urobku ziemi na odległość do
2 km (Zamawiający wskaże miejsce odkład) – roboty ziemne
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 mm,
- regulacja pionowa studzienek rewizyjnych, włazów kanałowych itp.,
- wykonanie warstwy wyrównawczej z asfaltobetonu AC16W,
- wykonanie warstwy wiążącej z asfaltobetonu AC16W,
- wykonanie warstwy ścieralnej z asfaltobetonu AC11S (grub. 4 i 5cm),
- wykonanie poboczy z kruszywa łamanego 0/31,5 mm (grub. 10 i 15 cm),
- likwidacja przełomów oraz odbudowa warstw konstrukcyjnych,
- rozbiórka istniejących przepustów rurowych i wykonanie nowych przepustów wraz
z murkami czołowymi,
- ułożenie korytek ściekowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa obejmująca przedmiar robót, zestawienie dróg do asfaltowania oraz Specyfikacje Techniczne.
Uwaga:
Wykonawca w cenie ofertowej uwzględni projekt organizacji ruchu na czas budowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2253719,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3495037,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2253719,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Krusz-Bud Piotr Iwulski Roboty Drogowo-Budowlane, Krusz-Bud Piotr Iwulski Zaklad Eksploatacji Kruszyw
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6830001693
7.3.3) Ulica: Wola Batorska 2147/21
7.3.4) Miejscowość: Wola Batorska
7.3.5) Kod pocztowy: 32-007
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2231192,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |