BO - Modernizacja i rozbudowa placu zabaw o elementy rekreacyjno-sportowe w Szkole Podstawowej nr 53 im. Stefana Żeromskiego przy ul. Plac Wyzwolenia 18 w Katowicach

Szkoła Podstawowa nr 53 im. S. Żeromskiego w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00233304
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00233304/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-30 14:52
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc166fff-ecb4-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
9542253104
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógWyposażenie placów zabawSprzęt do ćwiczeń fizycznychWyposażenie parków i placów zabawInstalowanie mebli ulicznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00233304 z dnia 2022-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BO - Modernizacja i rozbudowa placu zabaw o elementy rekreacyjno-sportowe w Szkole Podstawowej nr 53 im. Stefana Żeromskiego przy ul. Plac Wyzwolenia 18 w Katowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 53 im. S. Żeromskiego w Katowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000723419

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wyzwolenia 18

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-423

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 254 57 40

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola53katowice@poczta.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp53.katowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BO - Modernizacja i rozbudowa placu zabaw o elementy rekreacyjno-sportowe w Szkole Podstawowej nr 53 im. Stefana Żeromskiego przy ul. Plac Wyzwolenia 18 w Katowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc166fff-ecb4-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00233304

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00211959/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 BO- Modernizacja i rozbudowa placu zbaw o elementy rekreacyjno-sprawnościowe przy SP 53 im st. Zeromskiego w Katowicach przy Placu Wyzwolenia 18

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00211986/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/370/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 216482,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na zagospodarowaniu terenu poprzez modernizację istniejącego placu zabaw i budowę siłowni zewnętrznej we wschodniej części terenu szkoły.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, obejmującej projekt budowlany, przedmiary i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiącej integralną część SWZ. Zamawiający informuje, że przedmiar robót stanowi jedynie element pomocniczy dla Wykonawcy i nie zwalnia skalkulowania ryczałtowej ceny ofertowej na podstawie pozostałej dokumentacji i ewentualnie wizji lokalnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta Wykonawcy znacząco przewyższa środki, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 344400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 344400,00 PLN

2022-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane