Budowa wewnętrznej windy dla osób niepełnosprawnych w budynku Ośrodka Zdrowia w Zagnańsku.

Samorządowy Zespół Ośrodków Zdrowia w Zagnańsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00233334
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00233334/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-30 14:59
Lokalizacja
Zagnańsk, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fde79148-e22d-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
9591294876
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWindyRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00233334 z dnia 2022-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wewnętrznej windy dla osób niepełnosprawnych w budynku Ośrodka Zdrowia w Zagnańsku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samorządowy Zespół Ośrodków Zdrowia w Zagnańsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290415101

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Spacerowa 8b

1.5.2.) Miejscowość: Zagnańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-050

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dorotakondrak@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szozzagnansk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fde79148-e22d-11ec-9a86-f6f4c648a056

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Ośrodek Zdrowia

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa wewnętrznej windy dla osób niepełnosprawnych w budynku Ośrodka Zdrowia w Zagnańsku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fde79148-e22d-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00233334

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00158880/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa wewnętrznej windy dla osób niepełnosprawnych w budynku Ośrodka Zdrowia w Zagnańsku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00192036/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZ.271.1.1.2022.SZOZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót budowlanych obejmuje:
Roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe;
Roboty ziemne i fundamentowe;
Roboty konstrukcyjne betonowe i żelbetonowe nadziemia
Roboty murarskie;
Roboty tynkarskie
Roboty związane z malowaniem , posadzką i stolarką
Roboty związane z dostawą , zamontowaniem i uruchomieniem windy.
Wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji projektowej, zgodnie z decyzją o
pozwoleniu na budowę oraz pozostałych robót według przedmiaru.
Wykonanie tablic o wymiarach 80x120 cm z płyty kompozytowej, tworzywa sztucznego z plexi lub PCV o grubości min 3
mm. Zgodnie z wytycznymi określonymi w Rozporządzeniu Rady ministrów z dnia 7 maja 2021 w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych( Dz. U z 2021 r. poz 953)
1.2. Wykonanie pozostałych prac określono w dokumentacji projektowej oraz przedmiarze robót i Specyfikacji technicznej.
Dokumentację projektową oraz przedmiar robót i specyfikacje techniczną należy uznać jako dokumenty wzajemnie się uzupełniające.
1.3. Wszelkie użyte nazwy handlowe w dokumentacji załączonej do SWZ należy traktować wyłącznie jako informację uściślającą, zostały one użyte wyłącznie w celu przybliżenia potrzeb Zamawiającego. Dopuszcza się użycie do realizacji robót budowlanych produktów równoważnych, co do ich jakości, docelowego przeznaczenia i spełnianych funkcji i walorów użytkowych.
1.4. Zabezpieczenie terenu na czas wykonywania robót przez cały okres realizacji zadania (wraz z kosztami poniesionymi w tym zakresie).
1.5. Zapewnienie kierownika budowy.
1.6. Wykonawca na własny koszt zapewni media (woda, prąd, gaz i inne) niezbędne do realizacji przedmiotu zamówienia.
Rozliczenie odbędzie się na podstawie podliczników, zamontowanych przez Wykonawcę.
1.7. Po zakończeniu zadania Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia zestawienia rzeczowo-finansowego oraz kosztorysu powykonawczego i różnicowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42416100-6 - Windy

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, której koszt przewyższa kwotę jaka zamawiający może przeznaczyć na zamówienie
2022-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane