Przebudowa, rozbudowa, remont (konserwacja i restauracja) zabytkowego budynku Domu Ludowego oraz przebudowa budynku Centrum Kultury w Markowej – etap I
GMINA MARKOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00233519
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00233519/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-30 16:09
- Lokalizacja
- Markowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e3aeca44-eca3-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8151634385
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00233519 z dnia 2022-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa, rozbudowa, remont (konserwacja i restauracja) zabytkowego budynku Domu Ludowego oraz przebudowa budynku Centrum Kultury w Markowej – etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MARKOWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581809
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1399
1.5.2.) Miejscowość: Markowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-120
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 226 53 52
1.5.8.) Numer faksu: 17 226 56 57
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@markowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://markowa.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa, rozbudowa, remont (konserwacja i restauracja) zabytkowego budynku Domu Ludowego oraz przebudowa budynku Centrum Kultury w Markowej – etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3aeca44-eca3-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00233519
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003612/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa, rozbudowa i remont (konserwacja i restauracja) zabytkowego Domu Ludowego oraz przebudowa budynku Centrum Kultury w Markowej - etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00211736/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia:
1) Wykonanie łącznika między Domem Ludowym a Centrum Kultury wraz z robotami towarzyszącymi i wykończeniowymi – rozbudowa o konstrukcji tradycyjnej, ściany murowane, fundamenty żelbetowe, dach konstrukcji drewnianej, jednospadowy, kryty blachodachówką,
2) Wykonanie dźwigu osobowego łączącego planowaną rozbudowę z istniejącym Centrum Kultury wraz z robotami towarzyszącymi i wykończeniowymi – winda o samodzielnej konstrukcji w postaci klatki żelbetowej, posadowionej na osobnym fundamencie, oddylatowanym od części istniejących i projektowanych fundamentów,
3) Przebudowa budynku Centrum Kultury (ze względu na budowę łącznika między budynkami) na poziomie parteru i piętra polegająca na modyfikacji układu funkcjonalnego pomieszczeń i dostosowanie go do projektowanego łącznika:
a) parter:
- wykonanie otworu drzwiowego w miejscu istniejącego okna,
- wykonanie WC dla niepełnosprawnych w miejscu istniejącego pomieszczenia gospodarczego wraz z wykonaniem instalacji wewnętrznych, wszystkimi robotami wykończeniowymi i białym montażem (pomieszczenie ma być gotowe do użytkowania),
- podział istniejącego WC dla niepełnosprawnych na dwa pomieszczenia: pomieszczenie porządkowe i korytarz łączący Centrum Kultury z planowanym łącznikiem wraz z robotami wykończeniowymi (pomieszczenia mają być gotowe do użytkowania),
b) piętro – istniejący magazyn w całości wykonać z przeznaczeniem na przedsionek prowadzący do windy (pomieszczenie ma być gotowe do użytkowania).
4) Wykonanie wyprowadzenia instalacji wewnętrznych z budynku Centrum Kultury przebiegających przez łącznik z przeznaczeniem dla Domu Ludowego (instalacja wodociągowa: wody zimnej, cwu i cyrkulacyjnej oraz instalacji co)
5) Uzyskanie na rzecz i w imieniu Zamawiającego odbioru prac przez służby konserwatorskie przy budynku zabytkowym (w zakresie w jakim roboty te będą wykonane).
6) Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie na rzecz i w imieniu Zamawiającego jeżeli będzie wymagane (w tym użytkowanie częściowe w zależności od postępu prac).
7) Sporządzenie pisemnej inwentaryzacji (opisowej oraz fotograficznej) wykonanych robót przy obiekcie zabytkowym dla zakresu który będzie zrealizowany (w dwóch egzemplarzach wydruku oraz w wersji elektronicznej - płyta CD).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262700-8 - Przebudowa budynków
45262690-4 - Remont starych budynków
44212300-2 - Konstrukcje i ich części
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnił postępowanie z uwagi na brak ofertSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |