Dostawa energii cieplnej do budynku Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie Oddział w Szczecinie, ul. Matejki 6B, 71 - 615 Szczecin w 2025 roku
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00680847
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00680847/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-31 11:21
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d301b49c-7961-490b-85a1-6b2859217205
- Identyfikator
- 8521137852
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00680847 z dnia 2024-12-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa energii cieplnej do budynku Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie Oddział w Szczecinie, ul. Matejki 6B, 71 - 615 Szczecin w 2025 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000093792
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 7-9
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-411
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: 94 3433214
1.5.8.) Numer faksu: 94 3415582
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wi-koszalin@piorin.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: piorin.gov.pl/koszalin
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Nadzór nad ochroną roślin i nasiennictwem
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa energii cieplnej do budynku Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie Oddział w Szczecinie, ul. Matejki 6B, 71 - 615 Szczecin w 2025 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d301b49c-7961-490b-85a1-6b2859217205
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00680847
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00220581/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa energii cieplnej do budynku Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie, Oddział w Szczecinie, ul. Matejki 6B, 71 – 615 Szczecin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00629193
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne: Przyczyny techniczne o obiektywnym charakterze związane są z prawem własności sieci grzewczych dostawcy ciepła. Dostawy ciepła do obiektu przy ul. Matejki 6 B w Szczecinie mogą być świadczone przez jednego wykonawcę. Wykonawca Szczecińska Energetyka Cieplna jest jedynym dostawcą energii cieplnej będącym w stanie zrealizować zamówienie w określonych warunkach technicznych.
Uzasadnienie prawne: zamówienie z wolnej ręki art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy Pzp.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WAD.272.1.5.2024.AM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 148278,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej do budynku Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie Oddział w Szczecinie, ul. Matejki 6 B, 71 - 615 Szczecin w 2025 roku
4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8510109444
7.3.3) Ulica: Zbożowa 4
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-653
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 182382,31 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2024-12-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |