Wykonanie robót budowlanych w Starostwie Powiatowym w Tczewie

Powiat Tczewski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00234300
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00234300/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-01 10:52
Lokalizacja
Tczew, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a7b5c809-e7c3-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5932140707
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskie i szklarskieRoboty elewacyjnePokrywanie podłóg i ścianRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieTynkowanieRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne elektryczneInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalowanie stacji rozdzielczychInne instalacje elektryczneInstalowanie linii telefonicznych

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR LISSCzarlin, PL · lot 0
249 690 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00234300 z dnia 2022-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w Starostwie Powiatowym w Tczewie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tczewski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675267

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piaskowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Tczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiat.tczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: powiat.tczew.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w Starostwie Powiatowym w Tczewie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7b5c809-e7c3-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00234300

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00054433/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Wykonanie robót budowlanych w Starostwie Powiatowym w Tczewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00200894/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z treścią art. 305 pkt 2 ustawy Pzp, przedmiotowe zamówienie, może zostać udzielone w trybie zamówienia z wolnej ręki, gdyż uprzednio prowadzone postępowanie nr ZP.272.9.2022 pn. Wykonanie robót budowlanych w Starostwie Powiatowym w Tczewie zostało unieważnione z uwagi na fakt, iż w postępowaniu nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-a278e604-cc43-11ec-b879-9a86e5ac3946

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.20.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z realizacją zadania pn. „Wykonanie robót budowlanych w Starostwie Powiatowym w Tczewie”.
Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: siedziba Starostwa Powiatowego w Tczewie, ul. Piaskowa 2.
UWAGA: Przedmiot zamówienia nie obejmuje wyposażenia remontowanych pomieszczeń, o których mowa w punkcie 2.1.5.1. projektu wykonawczego, stanowiącego załącznik do Umowy.
3.2 Roboty budowlane zostały przez Zamawiającego podzielone na następujące zakresy (uwzględniwszy poszczególne branże budowlane):
3.2.1 Wykonanie prac naprawczo-malarskich w pomieszczeniach biurowych budynku siedziby Starostwa Powiatowego w Tczewie przy ul. Piaskowej 2, tj.:
Prace obejmują następujące pomieszczenia:
1) Referat Ewidencji Gruntów i Budynków Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami – pom. nr: 023, 024, 025 (archiwum), 025A;
2) Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg – pom. nr: 037 (archiwum podręczne);
3) Archiwum Zakładowe – pom. nr 039.
3.2.2 Zakres prac naprawczo-malarskich obejmuje:
1) Przygotowanie pomieszczeń do prac remontowych (zabezpieczenie podłóg, lamp, okien i drzwi; demontaż i montaż opraw gniazd elektrycznych, komputerowych oraz włączników światła).
2) Przygotowanie ścian i sufitów do malowania.
3) Naprawę pęknięć i ubytków (fazowanie pęknięć, gruntowanie, wklejanie siatki/fizeliny klejem wysoko elastycznym, dwukrotne szpachlowanie i szlifowanie.
4) Gruntowanie emulsją głęboko penetrującą.
5) Malowanie ścian i sufitów farbą podkładową.
6) Malowanie ścian i sufitów farbą nawierzchniową - biała/kolor.
7) Wymiana kratek wentylacyjnych.
8) Akrylowanie okien, drzwi oraz narożników wewnętrznych.
9) Usuwanie na bieżąco i na własny koszt zbędnych materiałów i odpadów.
10) Utrzymanie w czystości miejsca pracy w tym ciągów komunikacyjnych.
11) Uporządkowanie i posprzątanie pomieszczeń po zakończeniu prac.
12) Dodatkowo w pomieszczeniu nr 037 wykonanie zabudowy kanału grzewczego z płyt KG na stelażu aluminiowym o wymiarach 370cm x 32cm x32cm wraz z drzwiczkami rewizyjnymi i kratkami wentylacyjnymi oraz uzupełnienie ubytków w istniejącej zabudowie z płyt KG.

3.2.3 Dodatkowe ustalenia:
1) Do malowania przyjęto powierzchnie:
‑ ściany – około 350,17 m2 ;
‑ sufity – około 163,20 m2;
Do zabezpieczenia przyjęto powierzchnie:
‑ okna – około 33,12 m2
‑ drzwi – około 21,00 m2
‑ podłogi – około 163,20 m2
2) Przyjęto 10% szpachlowania – uzupełnienie ubytków – około 51,34 m2.
3) Prace naprawczo-malarskie muszą być przeprowadzone w poszczególnych pomieszczeniach budynku równorzędnie lub bezpośrednio jedna po drugiej, w celu zminimalizowania okresu wyłączenia danego pomieszczenia z użytkowania.
4) Warunki gwarancji: Zamawiający wymaga udzielenia na wykonane roboty naprawczo-malarskie gwarancji jakości, minimum na 60 m-cy.
5) Prace będą realizowane w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Tczewie od poniedziałku do piątku (poniedziałek–środa 7.30-15.30; czwartek 7.30-16.30; piątek 7.30-14.30). Dopuszcza się możliwość realizacji zamówienia poza godzinami pracy, po uprzednim uzyskaniu zgody oraz uzgodnieniu terminu z Naczelnikiem Wydziału Administracji i Zarządzania Kryzysowego lub osobą zastępującą,
6) Wydzielenie z archiwum zakładowego pomieszczeń biurowych 039A,B,C,D w oparciu o projekt budowlany i projekt wykonawczy, stanowiące Załącznik nr 1 i nr 2 do umowy, w których określono poszczególne powierzchnie do malowania i zabezpieczenia.

3.2.4 Modernizacja oświetlenia wewnętrznego w pomieszczeniach biurowych Starostwa Powiatowego w Tczewie.
Prace elektryczne obejmują następujące pomieszczenia:
1) Referat Ewidencji Gruntów i Budynków Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami – pom. nr: 023, 024, 025 (archiwum), 025A;
2) Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg – pom. nr: 037 (archiwum podręczne);
3) Archiwum Zakładowe – pom. nr 039 do podziału na 039A,B,C,D zgodnie z projektem wykonawczym, załącznik nr 2 do umowy.

3.2.5 Zakres prac modernizacyjnych oświetlenia wewnętrznego obejmuje:
1) Przygotowanie pomieszczeń do prac demontażowo-montażowych (zabezpieczenie podłóg i wyposażenia pomieszczeń).
2) Demontaż opraw nastropowych świetlówkowych – 35 szt. (nie licząc opraw w pomieszczeniu nr 039 Archiwum Zakładowe).
3) Montaż nowych opraw LED z ramką dystansową o wymiarach 60cm x 60cm;
4) moc 45W; stopień ochrony IP 20; barwa światła 4000 K; strumień świetlny 4500 lm - 38 szt. (nie licząc opraw w pomieszczeniu nr 039 Archiwum Zakładowe).
5) Wykonanie połączeń, zmiana układu i sprawdzenie działań opraw.
6) Ewentualna wymiana wyłącznika na potrójny.
7) Ewentualne wykonanie bruzd i ułożenie nowych przewodów zasilających.
8) Gipsowanie dziur i ewentualnych bruzd.
9) Usuwanie na bieżąco i na własny koszt zbędnych materiałów i odpadów, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
10) Utrzymanie w czystości miejsca pracy w tym ciągów komunikacyjnych.
11) Uporządkowanie i posprzątanie pomieszczeń po zakończeniu prac.
12) Wykonanie pomiarów natężenia oświetlenia światłomierzem z aktualną legalizacją, sporządzenie protokołu z wynikami pomiarów oraz schematem usytuowania opraw oświetleniowych.
13) Ponadto w pomieszczeniu 037 – z obwodu gniazd wtyczkowych wykonanie przewodem YDY 3x2,5mm nowego obwodu gniazd wtyczkowych i opraw oświetleniowych (około 11m przewodu oraz listwy). Instalację wykonać w listwach kablowych n/t. Zainstalowanie nowych 3 opraw oświetleniowych LED na dwóch stanowiskach pracy (2/1), które zapewnią natężenie oświetlenia minimum 500 lux. Zainstalowanie podwójnego gniazda wtyczkowego n/t powyżej blatu biurka oraz dwóch wyłączników jednobiegunowych n/t. Wykonanie pomiarów skuteczności ochrony od porażeń oraz pomiarów natężenia oświetlenia stanowisk pracy. Opracowanie dokumentacji powykonawczej wraz z protokołami pomiarów.
3.2.6 Dodatkowe ustalenia:
1) Prace muszą być przeprowadzone w poszczególnych pomieszczeniach budynku równorzędnie lub bezpośrednio jedna po drugiej, w celu zminimalizowania okresu wyłączenia danego pomieszczenia z użytkowania.
2) Warunki gwarancji: Zamawiający wymaga udzielenia na wykonane roboty naprawczo-malarskie gwarancji jakości, minimum na 60 m-cy zgodnie z pisemną gwarancją stanowiącą załącznik nr 5 do umowy.
3) Prace będą realizowane w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Tczewie od poniedziałku do piątku (poniedziałek –środa 7.30-15.30; czwartek 7.30-16.30; piątek 7.30-14.30). Dopuszcza się możliwość realizacji zamówienia poza godzinami pracy, po uprzednim uzyskaniu zgody oraz uzgodnieniu terminu z Naczelnikiem Wydziału Administracji i Zarządzania Kryzysowego lub osobą zastępującą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45410000-4 - Tynkowanie

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249690 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249690 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249690 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. PATMAT Piotr Liss

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5932239021

7.3.4) Miejscowość: Czarlin

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

branża elektryczna

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249690 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2022-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane