Remont węzłów sanitarnych w budynku administracyjnym Zakładu Karnego w Trzebini
Zakład Karny w Trzebini
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00234544
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00234544/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2022-07-01 11:42
- Lokalizacja
- Trzebinia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c498ac1c-f22e-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6281620794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjne
Wykonawcy
1 przyznane
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00234544 z dnia 2022-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Remont węzłów sanitarnych w budynku administracyjnym Zakładu Karnego w Trzebini
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Trzebini
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000782913
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego 70
1.5.2.) Miejscowość: Trzebinia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-540
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: (032) 611 59 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_trzebinia@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
jednostka organizacyjna Służby Więziennej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont węzłów sanitarnych w budynku administracyjnym Zakładu Karnego w Trzebini2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c498ac1c-f22e-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00234544
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00075279/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Remont węzłów sanitarnych w budynku administracyjnym Zakładu Karnego w Trzebini
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00219748/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DKw.2232.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 52845,53
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi remontowej (§ 4270) na zadanie remontowe pn. "Remont węzłów sanitarnych w budynku administracyjnym Zakładu Karnego w Trzebini".
2.Przedmiot zamówienia został opisany na pomocą opisu przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
3.Przedmiar robót stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
4.Wspólny Słownik Zamówień CPV:
Kod CPV 45453000-7: Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie zakończyło się unieważnieniem postępowania. Zamawiający zgodnie z brzmieniem art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1129) informuje, iż przedmiotowe postępowanie: Wykonanie usługi remontowej (§ 4270) na zadanie remontowe pn. "Remont węzłów sanitarnych w budynku administracyjnym Zakładu Karnego w Trzebini" zostało unieważnione, gdyż nie złożono żadnych ofert.| 2022-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |