Opracowanie Programów Funkcjonalno-Użytkowych dla inwestycji drogowych – z podziałem na 4 części (zadania)
Gmina Długołęka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00234631
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-01 11:57
- Lokalizacja
- Długołęka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9111102754
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
4 przyznane
WITOLD ORCZYŃSKIPoznań, PL
30 750 PLNWITOLD ORCZYŃSKIPoznań, PL
30 750 PLNWITOLD ORCZYŃSKIPoznań, PL
30 750 PLNWITOLD ORCZYŃSKIPoznań, PL
30 750 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.