Modernizacja boiska do piłki nożnej w zespole „ORLIK 2012” położonego przy ul. Przy Bażantarni 3 w Warszawie

URSYNOWSKIE CENTRUM SPORTU I REKREACJI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00441633
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00441633/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-01 14:46
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b0c9c27-3ab2-11ef-880f-0e435a8a43bc
Identyfikator
9511826390
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęMateriały konstrukcyjne i elementy podobneKonstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00441633 z dnia 2024-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska do piłki nożnej w zespole „ORLIK 2012” położonego przy ul. Przy Bażantarni 3 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URSYNOWSKIE CENTRUM SPORTU I REKREACJI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013053785

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. rtm. Witolda Pileckiego 122

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-781

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ucsir.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ucsir.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0b0c9c27-3ab2-11ef-880f-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boiska do piłki nożnej w zespole „ORLIK 2012” położonego przy ul. Przy Bażantarni 3 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b0c9c27-3ab2-11ef-880f-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00441633

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00444402/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja zespołu boisk ORLIK - boisko piłkarskie położone przy ul. Przy Bażantarni 3 w Warszawie administrowane przez Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00402140

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP1/RB/05/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w zakresie dotyczącym modernizacji boiska do piłki nożnej w zespole „ORLIK 2012” w ramach zadania pn. „Modernizacja boiska do piłki nożnej w zespole „ORLIK 2012” położonego przy ul. Przy Bażantarni 3 w Warszawie".

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

44100000-1 - Materiały konstrukcyjne i elementy podobne

44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ jedyna złożona oferta przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2024-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane