Remont lokali mieszkalnych przy ul. Miedzianej 5 m 1, ul. E. Orzeszkowej 11 m 4, ul. Polanki 49 m 2, ul. K. Wallenroda 16 m 7, ul. L. Waryńskiego 24 m 4, ul. T. Kościuszki 61 m 22 w Gdańsku
Gdańskie Nieruchomości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00234846
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00234846/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-01 12:37
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9be77b08-f76c-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9570844969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00234846 z dnia 2022-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont lokali mieszkalnych przy ul. Miedzianej 5 m 1, ul. E. Orzeszkowej 11 m 4, ul. Polanki 49 m 2, ul. K. Wallenroda 16 m 7, ul. L. Waryńskiego 24 m 4, ul. T. Kościuszki 61 m 22 w Gdańsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchomoscigda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9be77b08-f76c-11ec-9a86-f6f4c648a0561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarzadzenie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont lokali mieszkalnych przy ul. Miedzianej 5 m 1, ul. E. Orzeszkowej 11 m 4, ul. Polanki 49 m 2, ul. K. Wallenroda 16 m 7, ul. L. Waryńskiego 24 m 4, ul. T. Kościuszki 61 m 22 w Gdańsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9be77b08-f76c-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00234846
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zachodzą ŁĄCZNIE NIŻEJ WYMIENIONE WARUNKI zastosowania tego trybu:
1) tryb poprzedniego postępowania - tryb podstawowy
2) nie zostały złożone żadne oferty
3) pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione
WYKONAWCA:
Krzysztof Dziemiński
"KOMPLEKS"
Gołębiewsko 18
83-209 Trąbki Wielkie
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: TZ.205.35.20222.MD
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.62.2022.MD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 942155,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie remontu lokali mieszkalnych przy ul. Miedzianej 5 m 1, ul. Elizy Orzeszkowej 11 m 4, ul. Polanki 49 m 2, ul. Konrada Wallenroda 16 m 7, ul. Ludwika Waryńskiego 24 m 4, ul. Tadeusza Kościuszki 61 m 22 w Gdańsku
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Odmowa Wykonawcy wzięcia udziału w negocjacjach.| 2022-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |