Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Jabłonowo
Gmina Płośnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00234965
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00234965/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-01 13:00
- Lokalizacja
- Płośnica, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-970fc562-db5c-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5711630956
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00234965 z dnia 2022-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Jabłonowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Płośnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378350
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 52
1.5.2.) Miejscowość: Płośnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-206
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 236981755
1.5.8.) Numer faksu: 236981760
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@plosnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.plosnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Jabłonowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-970fc562-db5c-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00234965
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034072/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Jabłonowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00174852/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZiZP.271.8.2022.ZC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Jabłonowo. Zakres rzeczowy ww. zadania obejmuje przebudowę drogi na długości 475 mb oznaczonej kolorem żółtym w załączniku nr 12 - Plan sytuacyjny - obręb 4 Jabłonowo,
w gminie Płośnica.
Projektowane parametry techniczne:
Odcinek A-B o długości 475 mb. Po wykonaniu koryta o średniej głębokości 40 cm o szerokości 4,50 m należy ułożyć warstwę odsączająco – odcinającą z piasku o grubości 10 cm po zgęszczeniu, szerokości 4,50 m. Następnie należy ułożyć podbudowę z kruszywa łamanego o uziarnieniu 0-63 mm w warstwie grubości 30 cm po zagęszczeniu i szerokości 3,50 m. Wykonać należy ławy pod krawężnik betonowy oraz ułożyć kostkę betonową grubości 8 cm na podsypce cementowo – piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem. Na koniec zostanie wykonane oznakowanie znakami pionowymi zgodnie z życzeniem inwestora. Przy pracach ziemnych należy zachować szczególną uwagę by nie uszkodzić istniejących urządzeń podziemnych infrastruktury technicznej.
Przedmiot zamówienia szczegółowo określają załączniki do SWZ: Załącznik
nr 10 – Opis przedmiotu zamówienia, Załącznik nr 11 - Opis techniczny, Załącznik nr 12 – Plan sytuacyjny, Załącznik nr 13 - Kosztorys ofertowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45232453-2 - Roboty budowlane w zakresie upustów
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 300433,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 365324,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 300433,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa "TRANS-WAP" Gralewo Janusz Nowakowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5711000770
7.3.4) Miejscowość: Gralewo 56
7.3.5) Kod pocztowy: 13-206
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300433,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |