Remont instalacji hydrantowej Domu Przedpogrzebowego na Cmentarzu Komunalnym Północnym w Warszawie

ZARZĄD CMENTARZY KOMUNALNYCH W WARSZAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00235278
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00235278/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-01 13:59
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4af5836f-d108-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5271176073
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne przeciwpożaroweInstalowanie sprzętu gaśniczegoRoboty instalacyjne hydrauliczneOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE INBUDEX S.C. JAKUBIK T. , OSTROWSKI P. , JAKUBIK LWarszawa, PL · lot 0
183 507,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00235278 z dnia 2022-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji hydrantowej Domu Przedpogrzebowego na Cmentarzu Komunalnym Północnym w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD CMENTARZY KOMUNALNYCH W WARSZAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011957726

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Powązkowska 43/45

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-797

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cmentarzekomunalne.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cmentarzekomunalne.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zck-warszawa.ezamawiający.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont instalacji hydrantowej Domu Przedpogrzebowego na Cmentarzu Komunalnym Północnym w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4af5836f-d108-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00235278

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00056429/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont instalacji hydrantowej DP na Cmentarzu Komunalnym Północnym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00153180/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.261.6.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 184904,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Remont instalacji hydrantowej Domu Przedpogrzebowego na Cmentarzu Komunalnym Północnym w Warszawie”.
Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45343200-5 - Instalowanie sprzętu gaśniczego

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183507,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 183507,96 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183507,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE INBUDEX S.C. JAKUBIK T. , OSTROWSKI P. , JAKUBIK L

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5240202688

7.3.3) Ulica: Plac Tadeusza Kotarbińskiego 6 lok. 46

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-988

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 183507,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-08-22
2022-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane