Przebudowa drogi powiatowej nr 3404P w miejscowości Głębokie
Powiatowy Zarząd Dróg w Kole
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00235286
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00235286/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-01 14:00
- Lokalizacja
- Koło, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4fa530f6-c534-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 6661772234
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00235286 z dnia 2022-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 3404P w miejscowości Głębokie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Kole
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311022989
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Toruńska 200
1.5.2.) Miejscowość: Koło
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 26 10 576
1.5.8.) Numer faksu: 63 26 10 576
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dt@pzdkolo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdkolo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
- https://miniportal.uzp.gov.pl , http://www.pzdkolo.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 3404P w miejscowości Głębokie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fa530f6-c534-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00235286
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00043632/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa drogi powiatowej nr 3404P w miejscowości Głębokie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00134880/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.TPBN.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1666129,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
„Przebudowa drogi powiatowej nr 3404P w miejscowości Głębokie”
Zakres robót obejmuje:
1) Roboty pomiarowe- 0,995 km
2) Roboty przygotowawcze - Ogrodzenia z prefabrykowanych elementów żelbetowych- 143 m2, Rozebranie przepustów rurowych rury o śr 40 cm– 51,00 m; Rozebranie przepustów rurowych rury o śr 80 cm- 11,00 m; Rozebranie przepustów rurowych - ścianki czołowe i ławy betonowej- 1m3, Rozebranie przystanku autobusowego- 1 kpl., Mechaniczne rozebranie podbudowy betonowej o grubości 12 cm peron pod i przy przestanku- 11,00 m2, Korekcyjne mechaniczne frezowanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych o grubości ok. 3 cm – 3 925,00 m2; Zdejmowanie tablic znaków drogowych zakazu, nakazu, ostrzegawczych, informacyjnych- 18 szt.
3) Roboty ziemne- Formowanie i zagęszczenie nasypów ubijakami mechanicznymi, zasypanie rowów - 667,00 m3
4) Roboty brukarskie- Krawężniki betonowe wystające o wymiarach 15x30 cm na ławie betonowej z betonu C12/15- 1140,00 m, Obrzeża betonowe o wymiarach 30x8 cm na ławie bet.C12/15- 1050,00 m, , Nawierzchnie z kostki brukowej betonowej o grubości 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej - 45,00 m2, Nawierzchnie z kostki brukowej betonowej o grubości 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej z wykonaniem robót ziemnych- 70,00 m2
5) Odwodnienie drogi- studzienki ściekowe z gotowych elementów betonowe o śr. 500 mm z osadnikiem bez syfonu- 24 szt., kanały z rur PVC łączonych na wcisk o śr. zew. 200 mm SN 12- 185,00 m, Umocnienie skarp płytami prefabrykowanymi ażurowymi z kołkowaniem- 280,00 m2, Przepusty rurowe pod zjazdami - rury betonowe o śr. 40 cm- 86,00 m, Przepusty rurowe pod zjazdami - ścianki czołowe dla rur o śr. 40 cm- 20 ścian., Przepusty rurowe pod koroną drogi - rury o śr. 100 cm PEHD- 12,00 m, Ścianki czołowe dla rur o śr. 100 cm- 2,00 ściank., Regulacja pionowa studzienek dla włazów kanałowych- 5 szt.
6) Podbudowy i nawierzchnie- Podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem – 1700,00 m2; Podbudowa z kruszywa łamanego – 1066,00 m2; Skropienie nawierzchni drogowej emulsją kationową- 9731,00 m2; Podbudowa z mieszanki mineralno-bitumicznej klińcowo-żwirowej o lepiszczu asfaltowym -974,00 m2, Montaż geokompozytu pod warstwą wyrównawczą na poszerzeniu nawierzchni min75kN/m2 szerokosci 2mb- 1670,00 m2, Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych - warstwa ścieralna asfaltowa pod ścieżkę rowerową i zjazdy - 2772,00 m2, Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych - warstwa ścieralna asfaltowa jezdnia plus zjazdy- 6343,00 m2, Wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-asfaltową z wbudowaniem mechanicznym - 1388,00 t, Warstwa odcinająca zagęszczana mechanicznie - 6 cm grubości po zagęszczeniu pod ścieżkę rowerową i peron- 2637,00 m2, Podbudowa z kruszywa łamanego pod zjazdy- 503,00 m2, Podbudowa z kruszywa łamanego na ścieżce pieszo-rowerowej- 2592,00 m2, Podbudowa z kruszywa łamanego - pobocza-885,00 m2.
7) Oznakowanie drogi- Przymocowanie tablic znaków drogowych zakazu, nakazu, ostrzegawczych, informacyjnych - 22 szt.; Słupki do znaków drogowych z rur stalowych – 10 szt.; Słupki do znaków drogowych z rur stalowych na wysięgniku- 6 szt., Mechaniczne malowanie linii jako oznakowanie poziome na skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych- 132,00 m2, bariery ochronne typu M szczeblinkowe- 15,00 m, bariery energoochronne stalowe jednostronne- 62,00 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2074733,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2237961,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2074733,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6661004943
7.3.3) Ulica: ul. Toruńska 200
7.3.4) Miejscowość: Koło
7.3.5) Kod pocztowy: 62-600
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2074733,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-11-08| 2022-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |