Dostawa i montaż kontenerów modułowych na placu namiotowym w m. Kamionka gmina Ostrów

Gmina Ostrów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00235359
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00235359/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-01 14:17
Lokalizacja
Ostrów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dbc3b4fb-c09c-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
8181589011
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Budynki modułowe i przenośne

Wykonawcy

1 przyznane

G-CON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
590 769 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00235359 z dnia 2022-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostawa i montaż kontenerów modułowych na placu namiotowym w m. Kamionka gmina Ostrów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostrów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581956

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ostrów 225

1.5.2.) Miejscowość: Ostrów

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-103

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@ostrow.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostrow.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.ostrow.biuletyn.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż kontenerów modułowych na placu namiotowym w m. Kamionka gmina Ostrów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbc3b4fb-c09c-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00235359

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00070606/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa -Budowa w systemie kontenerów budynku administracyjno biurowego i socjalno-sanitarnego w m. Kamionka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00127917/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: B5.272.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na : Dostawie i montażu kontenerów modułowych na placu namiotowym w m. Kamionka gmina Ostrów, które będą tworzyć oddzielne budynki o funkcjach : jeden o funkcji zaplecza socjalno–sanitarnego, drugi o funkcji administracyjno-biurowej wraz z instalacjami i wyposażeniem opisanym w dokumentacji projektowej oraz STWIOR

Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Kamionka ,Gmina Ostrów .

Kody CPV:
44211100-3 Budynki modułowe i przenośne

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, oraz STWiOR.
Dokumentacja ta jest załącznikiem do ogłoszenia o postępowaniu i jest dostępna na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 590769,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 590769 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 590769 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: G-CON Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5223036167

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 590769,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2022-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane