Budowa placu zabaw przy Przedszkolu w Borzęcinie Dużym

Gmina Stare Babice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00681025
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00681025/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-31 11:40
Lokalizacja
Stare Babice, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-693e1501-ea5a-45d4-bd5c-51e0adf68f23
Identyfikator
1182025548
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychWyposażenie parków i placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ BOROWIECWinnica, PL · lot 0
1 528 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00681025 z dnia 2024-12-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw przy Przedszkolu w Borzęcinie Dużym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Babice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271855

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 32

1.5.2.) Miejscowość: Stare Babice

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-082

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@stare-babice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starebabice.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/stare_babice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa placu zabaw przy Przedszkolu w Borzęcinie Dużym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-693e1501-ea5a-45d4-bd5c-51e0adf68f23

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00681025

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031199/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa placu zabaw przy Przedszkolu w Borzęcinie Dużym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485188

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.9.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Budowa placu zabaw przy Przedszkolu w Borzęcinie Dużym” (działka nr ew. 802//35) - Etap I, zgodnie z załącznikiem do SWZ „Podział na ETAPY”. Na realizacje zadania Zamawiający posiada Decyzję pozwolenia na budowę nr 563/2024 z dnia 11.06.2024 r. (AB.6740.670.2024.JE).
2. W ramach realizacji umowy Wykonawca zobowiązany jest m.in. do:
1) ustanowienia kierownika budowy posiadającego uprawnienia do prowadzenia i nadzorowania robót budowlanych i wykonywania samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń i posiadającego aktualne zaświadczenie o wpisie do właściwej izby samorządu zawodowego;
2) zabezpieczenia terenu prowadzonych prac przed dostępem osób postronnych;
3) demontażu istniejących ławek i złożenia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego;
4) wykonania nowych ciągów pieszych;
5) montażu ogrodzenia panelowego wraz z furtkami i bramą;
6) wykonania wszelkich niezbędnych prac przygotowawczych i robót ziemnych;
7) montażu małej architektury tj. ławek, koszy, żagli, stolików oraz urządzeń zabawowych (Wykonawca przedstawi szczegółowe zestawienie rodzajowe, ilościowe i cenowe każdego produktu);
8) wykonania nasadzeń zieleni towarzyszącej i pielęgnacji w okresie trwania rękojmi;
9) analizy drzewostanu istniejących drzew i stanu fitosanitarnego w trakcie prowadzonych prac;
10) poprawienia struktury ziemi i zdjęcie nadmiaru ze strefy korzeni drzew;
11) rekultywacji trawników zniszczonych podczas prowadzenia robót i pielęgnacji w okresie trwania rękojmi;
12) dostarczenia dokumentacji powykonawczej zawierającej:
a) certyfikat od podmiotu niezależnego uprawnionego do wydawania certyfikatu, zgodnie
z obowiązującymi normami (w tym norm z grupy PN-EN 1176) na wykonane prace
i zamontowane urządzenia. Wszelkie koszty z tym związane ponosi Wykonawca;
b) deklaracje zgodności, atesty, certyfikaty, w tym certyfikatem CE;
c) karty techniczne wbudowanych produktów,
d) inwentaryzację geodezyjną powykonawczą;
e) wytyczne do pielęgnacji wykonanej zieleni towarzyszącej po upływie okresu rękojmi;
13) zgłoszenia rozpoczęcia robót oraz ich zakończenia do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1528000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1626885,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1528000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RONIN Łukasz Borowiec

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5681510672

7.3.3) Ulica: Warszawskiej 11L

7.3.4) Miejscowość: Winnica

7.3.5) Kod pocztowy: 06-120

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1528000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2024-12-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane