Dostawa aparatów USG-3szt.

Szpital Powiatowy w Pyrzycach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00236157
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-07-04 09:21
Lokalizacja
Pyrzyce, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8531447442
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczne

Wykonawcy

3 przyznane

TMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
298 620 PLN
TMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
149 580 PLN
TMS Sp. z o.o.Warszawa, PL
149 580 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.