Budowa drogi nr 101017D ulicy Akacjowej oraz budowa drogi ulicy Mechanicznej w Radwanicach wraz z oświetleniem i kanalizacją deszczową.

GMINA RADWANICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00236341
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00236341/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-04 10:16
Lokalizacja
Radwanice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-58f43a2a-e31d-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6922256490
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00236341 z dnia 2022-07-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi nr 101017D ulicy Akacjowej oraz budowa drogi ulicy Mechanicznej w Radwanicach wraz z oświetleniem i kanalizacją deszczową.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADWANICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 17

1.5.2.) Miejscowość: Radwanice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-160

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@radwanice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.radwanice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.radwanice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi nr 101017D ulicy Akacjowej oraz budowa drogi ulicy Mechanicznej w Radwanicach wraz z oświetleniem i kanalizacją deszczową.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58f43a2a-e31d-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00236341

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026368/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa drogi nr 101017D ulicy Akacjowej oraz budowa drogi ulicy Mechanicznej w Radwanicach wraz z oświetleniem i kanalizacją deszczową.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00193062/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: InII.271.18.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa dróg gminnych przy ul. Akacjowej oraz ul. Mechanicznej w Radwanicach wraz z oświetleniem i kanalizacją deszczową.
Zakres zamówienia obejmuje budowę dróg gminnych:
a) ulicy Akacjowej wraz z budową oświetlenia drogowego, sieci kanalizacji deszczowej oraz rozbiórką i budową sieci telekomunikacyjnej celem usunięcia kolizji w miejscowości Radwanice. Nawierzchnia drogi z asfaltobetonu o długość 821,25m i szerokości 6,0m z obustronnymi poboczami utwardzonymi tłuczniem klinowym o szerokości 0,75m, nawierzchnia jezdni obramowana zostanie krawężnikiem najazdowym na wysokość. W ramach inwestycji należy wykonać grawitacyjną kanalizację deszczową z rur PVC 315mm o l=711,3m, PVC 200mm o l=88,7m oraz PVC 160mm o l=59,2m. Oświetlenie drogowe o długości 818m wraz ze słupami oświetleniowymi - 24szt. oraz z 1 szafką rozdzielczą. Usunięcie kolizji sieci telekomunikacyjnej z budowaną drogą, długość nowej linii kablowej 866m, linia kablowa do rozbiórki 815m
b) ulicy Mechanicznej wraz z budową oświetlenia drogowego, sieci kanalizacji deszczowej. Nawierzchnia drogi z betonu asfaltowego długości 308,15m i szerokości 5,0m z obustronnym poboczem utwardzonym tłuczniem o szerokości 0,75m. Nawierzchnia z asfaltobetonu obramowana krawężnikiem najazdowym. Wzdłuż krawężnika, ściek przykrawężnikowy prowadzący do wpustów i kanalizacji deszczowej. Kanalizacja deszczowa z rur ϕ315 o dł.241,3m, ϕ160 o dł.24,8m. Oświetlenie drogowe o długości 294m wraz ze słupami oświetleniowymi - 9szt.
W zakres zamówienia wchodzi także rozbiórka i odtworzenie nawierzchni oraz kompleksowa obsługa geodezyjna wykonanych obiektów, dokonanie skutecznego zawiadomienia o zakończeniu robót lub uzyskanie pozwolenia na użytkowanie od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Polkowicach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przed otwarciem ofert zamawiający umieścił, na stronie prowadzonego postępowania, informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę w wysokości 3 600 000,00 zł. Tym samym oferta z najniższą ceną wynoszącą 5 756 447,79 zł przewyższa kwotę 3 600 000,00 zł, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5756447,79

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6859592,22

2022-07-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane