Roboty budowlane na drogach powiatowych na terenie Gminy Bystra- Sidzina
Powiat Suski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00237149
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00237149/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-04 13:21
- Lokalizacja
- Sucha Beskidzka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-876bdbf0-e61f-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5521427933
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00237149 z dnia 2022-07-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane na drogach powiatowych na terenie Gminy Bystra- Sidzina
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Suski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181675
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 5 b
1.5.2.) Miejscowość: Sucha Beskidzka
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 338757800
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiatsuski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatsuski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane na drogach powiatowych na terenie Gminy Bystra- Sidzina2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-876bdbf0-e61f-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00237149
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037005/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Remont drogi powiatowej nr 1683 K Jordanów - Toporzysko - Sidzina na odcinku od km 6+540m do km 7+010m w Sidzinie - os. Przybysie
1.1.16 STABILIZACJA DROGI POWIATOWEJ NR K1677 ZUBRZYCA – SIDZINA – BYSTRA – ŁĘTOWNIA OD KM 12+540,59 DO KM 12+744,98 W M. SIDZINA, TJ. ROZBUDOWA I PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ KLASY Z
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00196370/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZ.272.15.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont drogi powiatowej nr 1683 K Jordanów - Toporzysko - Sidzina na odcinku od km 6+540m do km 7+010m w Sidzinie - os. PrzybysieProjektowane postanowienia umowy zawarte są w Załączniku Nr 3.1 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki: przedmiary robót- Załącznik nr 5.1 do SWZ, specyfikacja techniczna - Załącznik nr 6.1 do SWZ, dokumentacja techniczna- Załącznik nr 7.1 do SWZ.
szczegółowe informacje w SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 367208,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Stabilizacja drogi powiatowej nr K1677 Zubrzyca – Sidzina – Bystra – Łętownia od km 12+540,59 do km 12+744,98 w m. Sidzina, tj. rozbudowa i przebudowa drogi powiatowej klasy ZProjektowane postanowienia umowy zawarte są w Załączniku Nr 3.2 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki: przedmiary robót- Załącznik nr 5.2 do SWZ, specyfikacja techniczna - Załącznik nr 6.2 do SWZ, dokumentacja techniczna- Załącznik nr 7.2 do SWZ.
szczegółowe informacje w SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
45122000-8 - Próbne wykopy
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług
45262210-6 - Fundamentowanie
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262211-3 - Wbijanie pali
45262310-7 - Zbrojenie
45262300-4 - Betonowanie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
34928300-1 - Bariery ochronne
45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów
45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 2020394,37 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych unieważnia przedmiotowe postępowanie w zakresie Części nr 1 zamówienia, z uwagi na to, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie:
Przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia w wysokości: 400.000,00 zł
Do upływu terminu składania ofert dla przedmiotowego zamówienia wpłynęła jedna oferta.
Z uwagi na to, iż znacząco przekracza ona kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia, a Zamawiający nie może jej zwiększyć do ceny najkorzystniejszej oferty, unieważnia się przedmiotowe postępowanie w Części nr 1 na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych unieważnia przedmiotowe postępowanie w zakresie Części nr 2 zamówienia, z uwagi na to, że nie złożono żadnej oferty.
Uzasadnienie:
W terminie wyznaczonym przez Zamawiającego w SWZ oraz ogłoszeniu o zamówieniu tj. do dnia 22.06.2022r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta dla Części nr 2 zamówienia. W związku z powyższym unieważnia się przedmiotowe postępowanie w Części nr 2 na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 682802,52 PLN
| 2022-07-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |