Świadczenie usługi asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej na potrzeby mieszkańców Gminy Miejskiej Włodawa
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00237151
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-04 13:21
- Lokalizacja
- Włodawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5651199637
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowychUsługi opieki dziennej
Wykonawcy
5 przyznanych
Katarzyna SieradzkaWłodawa, PL
33 208,5 PLNSylwia JańskaWłodawa, PL
34 060 PLNLidia ŁopągWłodawa, PL
34 060 PLNAnita HawdejukWłodawa, PL
34 060 PLNEwa Skrzypczuk-GąszczWłodawa, PL
33 208,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.