Modernizacja DP 2118W Szelków – Maków Mazowiecki wraz z DP 2123W Szelków Stary – Sielc –Chrzczony w ramach przebudowy DP 2118W na odc. o dł. 5,707 km wraz z przebudową DP 2123W na odc. o dł 1,625 km

Powiat Makowski - Zarząd Dróg Powiatowych w Makowie Mazowieckim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00237257
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00237257/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-04 13:39
Lokalizacja
Maków Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-53528506-e2fe-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7571452124
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty drogoweInstalowanie znaków drogowychMalowanie nawierzchiRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00237257 z dnia 2022-07-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja DP 2118W Szelków – Maków Mazowiecki wraz z DP 2123W Szelków Stary – Sielc –Chrzczony w ramach przebudowy DP 2118W na odc. o dł. 5,707 km wraz z przebudową DP 2123W na odc. o dł 1,625 km

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Makowski - Zarząd Dróg Powiatowych w Makowie Mazowieckim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550671027

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krótka 3

1.5.2.) Miejscowość: Maków Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 297171522

1.5.8.) Numer faksu: 297171522

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: makowzdp@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zdp.powiat-makowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

bip.zdp.powiat-makowski.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja DP 2118W Szelków – Maków Mazowiecki wraz z DP 2123W Szelków Stary – Sielc –Chrzczony w ramach przebudowy DP 2118W na odc. o dł. 5,707 km wraz z przebudową DP 2123W na odc. o dł 1,625 km

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53528506-e2fe-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00237257

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020246/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja DP 2118W Szelków – Maków Mazowiecki wraz z DP 2123 Szelków Stary – Sielc – Chrzczony

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00192338/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.DB.261.2.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja DP 2118W Szelków – Maków Mazowiecki wraz z DP 2123W Szelków Stary – Sielc –Chrzczony w ramach przebudowy drogi powiatowej nr 2118W Szelków – Maków Mazowiecki na odcinku o długości 5,707 km wraz z przebudową drogi powiatowej nr 2123W Szelków Stary – Sielc – Chrzczony na odcinku o długości 1,625 km”.
Modernizacja DP 2118W na odcinku 5,707 km wraz z umocnieniem skarpy w miejscowości Smrock Dwór oraz DP 2123W na odcinku 1,625 km poprzez poszerzenie jezdni do 6,00 metrów, budowa ścieżek rowerowych, budowa chodników i zjazdów, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego,
Zakres przebudowy drogi:
• poszerzenie jezdni do 6,0 m z dodatkowymi poszerzeniami na łukach,
• wzmocnienie nawierzchni dwoma warstwami asfaltowymi, przy czym na odcinkach z krawężnikami i chodnikami warstwa górna nawierzchni podlega frezowaniu,
• dobudowa poboczy utwardzonych o szerokości 2x1,0 m,
• przebudowa chodników do szerokości 2,0 m,
• wybudowanie zjazdów z betonowej kostki brukowej do działek zabudowanych i z kruszywa do działek niezabudowanych,
• przebudowanie przepustów pod drogą,
• przebudowanie i wybudowanie przepustów pod zjazdami.
Zakres przebudowy skarpy:
Zaleca się wykonanie wzmocnienia skarpy (zbocza), poprzez zabicie pojedynczych grodzic stalowych, przy użyciu dźwigu operującego z korony skarpy. Grodzice należy orientować stroną wypukłą (dłuższą) w kierunku do drogi. Kolejność realizacji robót powinna postępować zaczynając od dołu, tj. od linii L4 w kierunku korony skarpy, tj. do linii L1. Wykonanie przedmiotowego wzmocnienia może wymagać częściowej wycinki krzewów i drzew. Wycinkę krzewów i drzew porastających skarpę należy ograniczyć do minimum. Grodzice stalowe, po ich zabiciu, należy obciąć, tak, aby nie wystawały powyżej powierzchni terenu. Ubytki zieleni powstałe na skutek realizacji robót należy uzupełnić nową roślinnością. Po wykonaniu wzmocnienia skarpy grodzicami, należy przystąpić do budowy drenażu skarpowego.
Szczegółowo przedmiot zamówienia został określony w opisie technicznym, przedmiarze robót i specyfikacjach technicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą
ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,
chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt 3 unieważnia postępowanie o udzielenie
zamówienia publicznego na: Modernizacja DP 2118W Szelków – Maków Mazowiecki
wraz z DP 2123W Szelków Stary – Sielc – Chrzczony w ramach przebudowy drogi powiatowej
nr 2118W Szelków – Maków Mazowiecki na odcinku o długości 5,707 km wraz z przebudową drogi
powiatowej nr 2123W Szelków Stary – Sielc – Chrzczony na odcinku o długości 1,625 km
2022-07-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane