Wykonanie zastawek i zasypań w obszarze Natura 2000 Jeziorka Chośnickie PLH220012, w ramach projektu nr POIS.02.04.00-00-0108/16 pn. Ochrona siedlisk i gatunków terenów nieleśnych zależnych od wód
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00237335
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00237335/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-04 13:55
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d152bb7e-d1d2-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5833047293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00237335 z dnia 2022-07-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zastawek i zasypań w obszarze Natura 2000 Jeziorka Chośnickie PLH220012, w ramach projektu nr POIS.02.04.00-00-0108/16 pn. Ochrona siedlisk i gatunków terenów nieleśnych zależnych od wód
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220700750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chmielna
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-748
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.gdansk@rdos.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/rdos-gdansk
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.gov.pl/web/rdos-gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie zastawek i zasypań w obszarze Natura 2000 Jeziorka Chośnickie PLH220012, w ramach projektu nr POIS.02.04.00-00-0108/16 pn. Ochrona siedlisk i gatunków terenów nieleśnych zależnych od wód2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d152bb7e-d1d2-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00237335
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029627/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie zastawek i zasypań w obszarze Natura 2000 Jeziorka Chośnickie PLH220012
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
POIS.02.04.00-00-0108/16 pn. Ochrona siedlisk i gatunków terenów nieleśnych zależnych od wód2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OI.I.261.1.20.2022.IW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie 19 sztuk zastawek drewnianych i 5 sztuk grodzy ziemno-drewnianych oraz rozbiórka 10 sztuk zastawek drewnianych i 1 sztuki grodzy ziemno-drewnianej w obszarze Natura 2000 Jeziorka Chośnickie PLH220012, w ramach projektu nr POIS.02.04.00-00-0108/16 pn. Ochrona siedlisk i gatunków terenów nieleśnych zależnych od wód.
2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.) i określa maksymalny zakres zamówienia:
a) podstawowy zakres zamówienia, który będzie na pewno realizowany obejmował będzie rozbiórkę 5 zastawek nr Z5, Z6, Z7, Z8, Z21. W ramach tego zadania planowana jest budowa 10 zastawek nr Z1, Z2, Z5, Z6, Z7, Z8, Z9, Z10, Z12, Z21 oraz budowę 5 grodzy nr: gzd 3, gzd 4, gzd 22A, gzd 22B, gzd 22C.
b) dodatkowy zakres zamówienia, który będzie realizowany, jeśli Zamawiający skorzysta z prawa opcji to: rozbiórka 5 zastawek nr: Z11, Z14, Z15, Z18, Z19 oraz grodzy drewniano ziemnej nr Z20. Planowana jest budowa 9 zastawek nr Z11, Z13, Z14, Z15, Z16, Z17, Z18, Z19, Z20.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca, odmówił zgody na przedłużenie terminu związania ofertą.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 175286,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 175286,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-07-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |