ROZBIÓRKA CZĘŚCI BUDYNKU MAGAZYNOWO- GARAŻOWEGO
Opolska Wojewódzka Komenda OHP
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00237358
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00237358/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-04 13:59
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ddda5cdc-da8a-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7542098163
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00237358 z dnia 2022-07-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROZBIÓRKA CZĘŚCI BUDYNKU MAGAZYNOWO- GARAŻOWEGO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Opolska Wojewódzka Komenda OHP
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 007003473
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 4
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-071
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 453 88 82
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ohp.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opolska.ohp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ddda5cdc-da8a-11ec-9a86-f6f4c648a0561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zatrudnienie oraz przeciwdziałanie marginalizacji i wykluczeniu społecznemu młodzieży
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ROZBIÓRKA CZĘŚCI BUDYNKU MAGAZYNOWO- GARAŻOWEGO2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ddda5cdc-da8a-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00237358
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00084186/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozbiórka części budynku magazynowo-garażowego OSiW Olesno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00172480/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OWK OHP ZP/7/2022/ZA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 39468,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Rozbiórka części budynku magazynowo - garażowego przy OSIW, ul. Wielkie Przedmieście 41, 46-300 Olesno
Rozbiórka budynku magazynowo - garażowego o konstrukcji tradycyjnej – dach płaski betonowy, kryty papą. Demontaż wraz z odcięciem i zabezpieczeniem istniejącego przyłącza energetycznego, rozplantowanie spycharkami ziemi znajdującej się obok rozbieranego budynku. Wywóz i utylizacja gruzu. Roboty budowlane będą wykonywane na podstawie decyzji udzielającej pozwolenia na rozbiórkę.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opis wymagań w zakresie realizacji i odbioru określają załączniki nr 2; 2a
-Projekt budowlany,
-Przedmiar,
-STWiOR
-Projektowe Postanowienia Umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.| 2022-07-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |