Budowa targowiska gminnego „Mój rynek” w miejscowości Dolice, Gmina Dolice, w procedurze zaprojektuj i wybuduj.
Gmina Dolice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00237415
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00237415/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-04 14:09
- Lokalizacja
- Dolice, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-beb48cef-ebc9-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8542226207
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00237415 z dnia 2022-07-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa targowiska gminnego „Mój rynek” w miejscowości Dolice, Gmina Dolice, w procedurze zaprojektuj i wybuduj.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dolice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685651
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 16
1.5.2.) Miejscowość: Dolice
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-115
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 91/5640129
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dolice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.dolice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.dolice.pl/zamowienie/budowa-targowiska-gminnego-moj-rynek-w-miejscowosci-dolice-gmina-dolice-w-procedurze-zaprojekt1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa targowiska gminnego „Mój rynek” w miejscowości Dolice, Gmina Dolice, w procedurze zaprojektuj i wybuduj.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-beb48cef-ebc9-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00237415
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007098/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa targowiska gminnego „Mój rynek” w m. Dolice.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00208800/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.06.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie targowiska gminnego „Mój rynek” w miejscowości Dolice, Gmina Dolice wraz wykonaniem infrastruktury towarzyszącej oraz niezbędnym wyposażeniem, umożliwiającym użytkowanie obiektu zgodnie z jego przeznaczeniem wraz z prowadzeniem nadzoru autorskiego z uzyskaniem przez Wykonawcę, pozwolenia na użytkowanie zgodnie z przepisami Prawa budowlanego. 1. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą następujące prace i obowiązki:
1) Zaprojektowanie – tj. opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej Targowiska gminnego w miejscowości Dolice wraz z zagospodarowaniem działki i niezbędnym wyposażeniem w formule „zaprojektuj i wybuduj” w zakresie wszystkich branż wraz z zastępstwem inwestorskim polegającym na uzyskaniu w imieniu Zamawiającego wszystkich wymaganych prawem uzgodnień i pozwoleń, w tym pozwolenia na budowę.
Przez kompleksową dokumentację należy rozumieć występującą łącznie następującą dokumentację:
• Projekt budowlany wraz z wymaganymi opiniami i uzgodnieniami, niezbędny do uzyskania decyzji pozwolenia na budowę wynikających z przepisów Prawa budowlanego i przepisów szczególnych,
• Przedmiary robót i szczegółowe specyfikacje wykonania i montażu,
• Projekty wykonawcze wszystkich branż, uszczegóławiające rozwiązania konstrukcyjne, architektoniczne, instalacyjne, wykończeniowe oraz wystąpienia możliwych kolizji robót demontażowych, na potrzebę prawidłowej wyceny przez przyszłego wykonawcę i realizacji budowy.
Zamawiający informuje, że teren objęty zamówieniem nie jest zabudowany. Teren nie objęty jest miejscowym planem zagospodarowania terenu.
2) Budowa – tj. wykonanie, na podstawie zatwierdzonej przez Zamawiającego ww. dokumentacji projektowej, robót budowlanych polegających na kompleksowej budowie Targowiska gminnego wraz z zagospodarowaniem i niezbędnym wyposażeniem do uruchomienia targowiska oraz uzyskaniem w imieniu zamawiającego, zgodnie z przepisami prawa budowlanego, pozwolenia na użytkowanie obiektu zgodnie z jego przeznaczeniem jeżeli będzie wymagane.
3) Nadzór autorski –tj. pełnienie nadzoru autorskiego przez projektantów (autorów ww. projektów branżowych) przez cały czas trwania przedmiotowej inwestycji, w zakresie określonym w § 20 ustawy Prawo budowlane, rozszerzonym o wykonanie dodatkowych opracowań projektowych w trakcie trwania budowy wynikających ze zmian wprowadzanych na wniosek Wykonawcy oraz z zaistniałych kolizji, których na etapie projektowym nie można było przewidzieć.
2. Szczegółowy zakres robót do wykonania określony jest w dołączonym do niniejszej SWZ Programie Funkcjonalno – Użytkowym (dalej: „PFU”), – wg załącznika nr 8.
3. Wymagania dodatkowe:
1) Zamawiający wymaga aby w realizacji inwestycji była uwzględniona droga pożarowa do Gminnego Centrum Kultury w Dolicach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.W związku z powyższym Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-07-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |