Modernizacja Systemu Ostrzegania i Alarmowania Miasta Poznań

Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00237694
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00237694/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2022-07-04 15:12
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3fc81fbf-f081-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SyrenySystemy alarmoweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00237694 z dnia 2022-07-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja Systemu Ostrzegania i Alarmowania Miasta Poznań

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257822

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kolegiacki 17

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-841

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpb@um.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.poznan.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/poznan

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Systemu Ostrzegania i Alarmowania Miasta Poznań

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fc81fbf-f081-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00237694

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024984/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.21 Modernizacja Systemu Ostrzegania i Alarmowania miasta Poznań

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00214672/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPb-II.271.62.2022.LJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) Dostawę, montaż i konfigurację Radiowego Punktu Dostępowego (RPD)
we wskazanej przez Zamawiającego lokalizacji;
b) Dostawę, instalację i uruchomienie w Systemie Ostrzegana i Alarmowania Miasta Poznania 10 fabrycznie nowych Punktów Alarmowych (PA);
2) Zamówienie będzie realizowane w trybie zaprojektuj – wybuduj, dlatego obejmuje dla każdego z powyższych zakresów:
a) Opracowanie dokumentacji projektowej (projektu budowlanego
i wykonawczego) dla Przedmiotu zamówienia, zwanej dalej Projektem, jej uzgodnienie oraz uzyskanie stosownych zezwoleń na jej realizację, na podstawie Opisu przedmiotu zamówienia (PFU), stanowiącego załącznik nr 1 do umowy;
b) Budowę na podstawie opracowanego i uzgodnionego Projektu przyłączy transmisyjnych i zasilających do RPD i PA w lokalizacjach wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia (PFU), stanowiącym załącznik nr 1 do umowy;
c) Dostawę, montaż, uruchomienie i konfigurację RPD i 10 fabrycznie nowych PA oraz pozostałych urządzeń niezbędnych do wykonania Przedmiotu zamówienia;
d) Zintegrowanie programowe lub sprzętowe wszystkich dostarczonych urządzeń
z istniejącym Systemem Ostrzegania i Alarmowania Miasta Poznania;
e) Wykonanie dokumentacji powykonawczej.
3) Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu gwarancji na wykonany Przedmiot zamówienia na okres minimum 24 miesięcy, od daty podpisania Protokołu odbioru ostatecznego.
4) Wykonawca zobowiązany jest do usunięcia każdego uszkodzenia zgłoszonego przez Zamawiającego w okresie gwarancji w ciągu maksymalnie 72 godzin od chwili zgłoszenia awarii.
5) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ w szczególności w załączniku nr 1 do umowy – Opisie przedmiotu zamówienia (PFU).

4.5.3.) Główny kod CPV: 35240000-8 - Syreny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35121700-5 - Systemy alarmowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego do wyznaczonego terminu nie złożono żadnej oferty.
2022-07-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy