,, Budowa budynku gospodarczo-garażowego wraz z infrastrukturą techniczną "

Połczyńskie Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00237717
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00237717/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-04 15:22
Lokalizacja
Połczyn-Zdrój, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-71787112-d120-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6721828904
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK CHMURAPołczyn-Zdrój, PL · lot 0
619 616,57 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00237717 z dnia 2022-07-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,, Budowa budynku gospodarczo-garażowego wraz z infrastrukturą techniczną "

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Połczyńskie Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331257731

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 16

1.5.2.) Miejscowość: Połczyn-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-320

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 943662737

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ppkpolczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ppkpolczyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,, Budowa budynku gospodarczo-garażowego wraz z infrastrukturą techniczną "

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71787112-d120-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00237717

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00153974/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 619616,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zaprojektowany budynek zlokalizowany jest na działce 164/4 obręb 0003 Połczyn-Zdrój, położonej przy ul. Jana Pawła II 16 w Połczynie-Zdroju (gmina Połczyn-Zdrój, powiat świdwiński, województwo zachodniopomorskie). Działka uzbrojona jest w przyłącza kanalizacji deszczowej oraz elektryczne. Budynek zaprojektowano w odległości 3m od wschodniej granicy działki (z dz. nr 173).
Projektowany obiekt jest parterowy i niepodpiwniczony. W budynku zaprojektowano cztery pomieszczenia garażowe oraz dwa pomieszczenie gospodarcze. Bramy garażowe zaprojektowano od strony północno-zachodniej. Wjazd bezpośrednio z urządzonego terenu poprzez wyprofilowanie terenów utwardzonych. Projektowany budynek gospodarczo-garażowy wyposażono w: wewnętrzną instalację wodociągową, kanalizację sanitarną, grzewczą (elektryczną), wentylację, rozdzielnice
R.BG., instalację elektryczną wewnętrzną, oświetleniową, prądową gniazd 230V i obwodów 230V oraz instalację połączeń wyrównawczych i ochrony przeciwporażeniowej.
Zaprojektowano wykonanie budynku gospodarczo-garażowego w technologii tradycyjnej murowanej udoskonalonej.
Konstrukcję nośną budynku stanowią ściany murowane wykonane z bloczków z betonu komórkowego klasy 500 gr. 24cm oraz słup żelbetowy
z betonu C20/25. Konstrukcję dachu stanowi prefabrykowany strop strunobetonowy SPK gr. 20cm. Pokrycie dachu jednospadowego zaprojektowano ze styropianu EPS100 profilowanego ze spadkiem pokrytego papą termozgrzewalną. Cały obiekt posadowiono bezpośrednio na ławach fundamentowych. Ze względu na posadowienie budynku w odległości około 3m od muru oporowego, zaprojektowano posadowienie na poziomie 1,10 m poniżej zaprojektowanego 0,00 budynku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 619616,57 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 619616,57 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 619616,57 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FUH Marek Chmura

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6721760744

7.3.3) Ulica: Młyńska 1/1

7.3.4) Miejscowość: Połczyn-Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 78-320

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 619616,57 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane