Modernizacja dróg wewnętrznych przed szpitalem w Suchej Beskidzkiej II postępowanie

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00237887
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00237887/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-05 06:24
Lokalizacja
Sucha Beskidzka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aed4a13d-e879-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5521274352
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie parkingów

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE 'TRANSDRÓG' KACZMARCZYK SPÓŁKA JAWNAZawoja, PL · lot 0
45 264 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00237887 z dnia 2022-07-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg wewnętrznych przed szpitalem w Suchej Beskidzkiej II postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304415

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 22

1.5.2.) Miejscowość: Sucha Beskidzka

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zozsuchabeskidzka@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozsuchabeskidzka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.platformazakupowa.pl/pn/zozsuchabeskidzka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg wewnętrznych przed szpitalem w Suchej Beskidzkiej II postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aed4a13d-e879-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00237887

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003565/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja dróg wewnętrznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00203343/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZOZ.V.011/DZP/50/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawcy, który wykona na rzecz Zamawiającego tj. Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej roboty polegające na:
modernizacji dróg wewnętrznych przed szpitalem Suchej Beskidzkiej II postępowanie

określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV) jako 45223300-9.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4– przedmiar robót .
Zamawiający oświadcza, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w SWZ oraz wszystkich załącznikach.
Gdziekolwiek w opisie przedmiotu zamówienia przywołane są normy lub nazwy własne lub znaki towarowe lub patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
2. Obowiązki Wykonawcy:
• wykonawca udzieli min. 2-letniej gwarancji na wykonane prace,
• Zamawiający wyznaczy miejsce składowania odpadów, Wykonawca zobowiązany jest na własny koszt i własnymi środkami do ich usunięcia,
• prace związane z modernizacją odbywać się muszą w trakcie normalnego funkcjonowania Szpitali.
• właściwego utrzymania i zabezpieczenia placu budowy,
• umożliwienie wstępu na plac budowy pracownikom organów państwowego nadzoru budowlanego i wyznaczonym pracownikom Zamawiającego,
• przestrzeganie zasad środowiskowych obowiązujących u Zamawiającego,
• uporządkowanie terenu budowy po zakończeniu robót, pozostawienie go w stanie
sprzed rozpoczęcia robót i przekazanie Zamawiającemu w terminie ustalonym na
odbiór robót,
• zapewnienie warunków bezpieczeństwa bhp i p.poż, zgodnie z wymogami
obowiązującymi u Zamawiającego, określonymi w § 6 projektu umowy.
• w razie wystąpienia wad i usterek powykonawczych usunięcie ich w terminie do 7 dni.
• Zamawiający wymaga, aby roboty były wykonywane przez osoby zatrudnione na
umowę o pracę zgodnie z art. 95 Ustawy Pzp

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 45264 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 47109 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45264 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU Transdróg Kaczmarczyk sp.j.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521593488

7.3.3) Ulica: Zawoja 1962

7.3.4) Miejscowość: Zawoja

7.3.5) Kod pocztowy: 34-222

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45264 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2022-07-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane