Przeprowadzenie konkursów przedmiotowych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym na 2021/2022
Kuratorium Oświaty w Gdańsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00237917
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-05 07:42
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5832123974
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne usługi szkolne
Wykonawcy
7 przyznanych
II Liceum Ogólnokształcące im. dr Władysława PniewskiegoGdańsk, PL
22 800 PLNSzkoła Podstawowa im. Kunekundy PawłowskiejTrąbki Wielkie, PL
26 000 PLNSzkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Armii KrajowejGdańsk, PL
26 000 PLNSzkoła Podstawowa im. Kunekundy PawłowskiejTrąbki Wielkie, PL
26 000 PLNZespół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła IIGdańsk, PL
34 650 PLNII Liceum Ogólnokształcące im. dr Władysława PniewskiegoGdańsk, PL
18 780 PLNZespół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła IIGdańsk, PL
28 410 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.