Roboty instalacyjne branży gazowej w budynkach mieszkalnych zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o. w Bydgoszczy
Miasto Bydgoszcz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00238010
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00238010/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-05 08:24
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-265fd3c4-e16a-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9531011863
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00238010 z dnia 2022-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty instalacyjne branży gazowej w budynkach mieszkalnych zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o. w Bydgoszczy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bydgoszcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jezuicka 1
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-102
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@adm.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bydgoszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/adm_bydgoszcz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty instalacyjne branży gazowej w budynkach mieszkalnych zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o. w Bydgoszczy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-265fd3c4-e16a-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00238010
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017271/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.47 Roboty instalacyjne gazowe obejmujące budowę / przebudowę instalacji gazowej ul. Pomorska 54/15
1.1.48 Roboty instalacyjne gazowe obejmujące budowę / przebudowę instalacji gazowej ul. Jasna 8/1, 1A, 3
1.1.54 Roboty instalacyjne gazowe obejmujące budowę / przebudowę instalacji gazowej ul. Karpacka 29
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00187818/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 32/PM/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 158829,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane (Roboty) branży instalacyjnej gazowej polegające na przebudowie i rozbudowie wewnętrznej instalacji gazowej z kotłem gazowym i przewodem powietrzno-spalinowym, budowie instalacji c.o. i c.w.u oraz wentylacji wraz z zasilaniem elektrycznym dla kotła gazowego dla zamieszkałych gminnych lokali mieszkalnych nr 1, 1A i 3 w budynku przy ul. Jasnej 8 w Bydgoszczy wraz z wykonaniem robót towarzyszących, zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną. Dodatkowy zakres zamówienia obejmuje również wykonanie robót przygotowawczych, towarzyszących i odbiorowych pozwalających na prawidłowy odbiór robót oraz robót porządkowych i organizacyjnych (w tym przenoszenie istniejącej zabudowy) w lokalach mieszkalnych oraz w częściach wspólnych budynku, przy zachowaniu ciągłości zamieszkania i przebywania osób mieszkającyh.UWAGA: likwidację użytkowanych pieców kaflowych należy wykonać dopiero po uruchomieniu nowego źródła ciepła i wykonaniu instalacji ogrzewczej w lokalu. Likwidację użytkowanych źródeł ciepłej wody należy wykonać dopiero po uruchomieniu nowego źródła ciepła i wykonaniu instalacji c.w.u. w lokalu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
44621220-7 - Kotły grzewcze centralnego ogrzewania
44621110-3 - Grzejniki centralnego ogrzewania
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 76562,21 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane (Roboty) branży instalacyjnej gazowej polegające na budowie zewnętrznej i wewnętrznej naściennej instalacji gazowej (od kurka głównego skrzynki SKG do kuchenek gazowych) dla lokali mieszkalnych nr 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11 wraz z montażem kuchenek gazowych i wykonaniem wentylacji pomieszczeń kuchni w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Karpackiej 29 w Bydgoszczy (działka nr ew. 14/2, obręb 0491) wraz z wykonaniem robót towarzyszących, zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:a) budowę zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej od kurka głównego do odbiorników z wyposażeniem lokali nr 1,3,4,6,7 w kuchenki gazowe wraz z wykonaniem podejścia pod kocioł gazowy, bez montażu kotłów gazowych i instalacji c.o.
b) rozbudowę wewnętrznej instalacji gazowej z wyposażeniem lokali nr 5,9,11 w kuchenki gazowe wraz z wykonaniem podejścia pod kocioł gazowy, bez montażu kotłów gazowych i instalacji c.o.
c) wykonanie wentylacji pomieszczeń kuchennych zgodnie z dokumentacją projektową i zakresem określonym w przedmiarach robót.
d) wykonanie robót przygotowawczych, towarzyszących i odbiorowych pozwalających na prawidłowy odbiór zakresu robót oraz robót porządkowych i organizacyjnych w lokalach w tym zabezpieczenie terenu budowy, organizację na terenie budowy, demontaż i ponowny montaż szafek kuchennych itp., przygotowanie całej instalacji gazowej do uruchomienia.
UWAGA: Wykonawca winien uwzględnić w cenie oferty konieczność zachowania ciągłości zamieszkania lokali mieszkalnych przy zachowaniu przebywania osób zamieszkujących lokal. Wykonawca winien przewidzieć zabezpieczenie terenu budowy, organizację na terenie budowy tj. ewentualne przenoszenie istniejących elementów wyposażenia lokali oraz czasowy demontaż i ponowny montaż mebli i urządzeń, sprzątaie po robotach itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
44621220-7 - Kotły grzewcze centralnego ogrzewania
44621110-3 - Grzejniki centralnego ogrzewania
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 57399,85 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane (Roboty) branży instalacyjnej gazowej polegające na przebudowie i rozbudowie wewnętrznej instalacji gazowej z budową instalacji c.o. i c.w.u wraz z zasilaniem elektrycznym dla kotła gazowego wraz z budową zewnętrznego przewodu powietrzno-spalinowego po elewacji budynku dla zamieszkałego gminnego lokalu mieszkalnego nr 15 w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Pomorskiej 54 w Bydgoszczy wraz z wykonaniem robót towarzyszących, zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną. Dodatkowy zakres zamówienia obejmuje również wykonanie robót przygotowawczych, towarzyszących i odbiorowych pozwalających na prawidłowy odbiór robót oraz robót porządkowych i organizacyjnych (w tym przenoszenie istniejącej zabudowy) w lokalach mieszkalnych oraz w częściach wspólnych budynku, przy zachowaniu ciągłości zamieszkania i przebywania osób mieszkającyh.UWAGA: Wykonawca winien uwzględnić w cenie oferty konieczność zachowania ciągłości zamieszkania lokalu mieszkalnego przy zachowaniu przebywania osób zamieszkujących lokal. Wykonawca winien przewidzieć zabezpieczenie terenu budowy, organizację na terenie budowy tj. ewentualne przenoszenie istniejących elementów wyposażenia lokali oraz czasowy demontaż i ponowny montaż mebli i urządzeń, sprzątaie po robotach itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
44621220-7 - Kotły grzewcze centralnego ogrzewania
44621110-3 - Grzejniki centralnego ogrzewania
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 24867,65 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 88900,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Instalacyjny Wiesław Jaśkowiak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5540403313
7.3.3) Ulica: ul. Modrzewiowa 23
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-631
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79860,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 79860,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79860,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Instalacyjny Wiesław Jaśkowiak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5540403313
7.3.3) Ulica: ul. Modrzewiowa 23,
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-631
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79860,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 32770,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32770,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 32770,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Instalacyjny Wiesław Jaśkowiak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5540403313
7.3.3) Ulica: ul. Modrzewiowa 23
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-631
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 32770,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2022-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |