Wykonanie zatwierdzonych stałych organizacji ruchu na drogach powiatowych powiatu myślenickiego

Zarząd Dróg Powiatowych w Myślenicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00238018
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00238018/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-05 08:26
Lokalizacja
Myślenice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d01fa727-d509-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6811693856
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie znaków drogowychInstalowanie oznakowania drogowegoMalowanie nawierzchi

Wykonawcy

1 przyznane

CENTRUM TECHNIKI DROGOWEJ INBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
116 608,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00238018 z dnia 2022-07-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zatwierdzonych stałych organizacji ruchu na drogach powiatowych powiatu myślenickiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Myślenicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351571742

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 6

1.5.2.) Miejscowość: Myślenice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdp-myslenice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp-myslenice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdp-myslenice.pl https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna powiatu

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarząd dróg

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie zatwierdzonych stałych organizacji ruchu na drogach powiatowych powiatu myślenickiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d01fa727-d509-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00238018

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023207/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wykonanie zatwierdzonych stałych organizacji ruchu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00160560/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.ZP.261.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 106240,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie oznakowania pionowego i poziomego cienkowarstwowego zgodnie z zatwierdzonymi organizacjami ruchu dla wskazanych dróg powiatowych, stanowiących załączniki do niniejszej specyfikacji.
Zakres zamówienia obejmuje:
- dostawę i montaż znaków drogowych pionowych,
- dostawę i montaż konstrukcji wsporczych,
- demontaż znaków drogowych i tablic reklamowych,
- wykonanie oznakowania poziomego w technologii cienkowarstwowej.
Prace wykonywane będą na podstawie projektów organizacji ruchu, stanowiących załączniki do niniejszej SWZ.
Zakres zamówienia – wykaz dróg, na których będzie wykonywane oznakowanie:
droga powiatowa nr K1947 Siepraw – Kawęciny
droga powiatowa nr K1950 Siepraw – Grabie
droga powiatowa nr K1956 Dobczyce – Stadniki – Gdów
droga powiatowa nr K1958 Raciechowice – Mierzeń – Wieża
Ogólne warunki wykonania zamówienia:
1) Wykonawca winien realizować zlecone roboty zgodnie z załącznikiem do Dz. U. z 2019 poz. 2311 pn. Szczegółowe warunki techniczne dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunki ich umieszczania na drogach.
2) Wykonawca winien samodzielnie dotrzeć do miejsca wykonywania robót. Lokalizacja robot określona będzie numerem drogi i kilometrażem, zgodnymi z ewidencją dróg ZDP Myślenice. Zamawiający zastrzega sobie użycie do uściślenia miejsca prac współrzędnych GPS i wymaga od Wykonawcy stosowania urządzeń umożliwiających poruszanie się w terenie zgodnie ze współrzędnymi GPS.
3) Wykonanie robót odbywać się będzie na podstawie rysunków szczegółowych zatwierdzonych projektów organizacji ruchu. Przy uściślaniu położenia oznakowania stosowana będzie forma pisemna zleceń. Przyjmuje się, że e-mail jest formą pisemną. Wykonawca winien ocenić stan istniejącego oznakowania. Jego ewentualne użycie w wykonywanej stałej organizacji ruchu należy konsultować z Zamawiającym.
4) za bezpieczeństwo podczas montażu i demontażu oznakowania w pasie drogowym odpowiada Wykonawca. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia na własny koszt miejsca prowadzenia robót związanych z wykonywaniem przedmiotu zamówienia, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 116608,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 201679,41 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 116608,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Techniki Drogowej INBUD Spółka z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 945-211-38-59

7.3.3) Ulica: ul. Dobrego Pasterza 116

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-416

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 116608,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane