Modernizacja instalacji tlenowej w związku z Covid-19

Zespół Opieki Zdrowotnej w Oleśnie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00238156
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00238156/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-05 09:10
Lokalizacja
Olesno, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ad732350-ebb3-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5761361228
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty instalacyjne w budynkachZbiorniki ciśnienioweTlenUsługi instalowania zbiornikówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweSpecjalne usługi projektoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneKonstrukcje z betonu zbrojonegoInstalowanie wyrobów metalowychGazy medyczneUrządzenia medyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00238156 z dnia 2022-07-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji tlenowej w związku z Covid-19

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Oleśnie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306584

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Klonowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Olesno

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-300

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dz@szpitalolesno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szpitalolesno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ad732350-ebb3-11ec-9a86-f6f4c648a056

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja instalacji tlenowej w związku z Covid-19

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad732350-ebb3-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00238156

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021294/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja instalacji tlenowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00208621/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP1-22/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje modernizację, rozbudowę i prace remontowo-budowlane instalacji tlenowej w zakresie istniejącego zbiornika z tlenem, rozprężalni tlenu wraz z budową nowej płyty fundamentowej dla potrzeb zakupu i montaż zbiornika tlenu ciekłego o pojemności nie mniejszej niż 9,5 m3 do 10m3 dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oleśnie. Zadanie będzie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”, a częścią tego opracowania jest również przebudowa elementów zagospodarowania terenu wokół płyty fundamentowej wraz z uwzględnieniem infrastruktury drogowej i technicznej niezbędnej do jej funkcjonowania
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera dokumentacja techniczna stanowiąca Załącznik nr 9 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

44615000-4 - Zbiorniki ciśnieniowe

24111900-4 - Tlen

51810000-3 - Usługi instalowania zbiorników

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

79930000-2 - Specjalne usługi projektowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

24111500-0 - Gazy medyczne

33100000-1 - Urządzenia medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu nie została złożona żadna oferta
2022-07-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane