Część I : Ustalenie przebiegu granic działek ewidencyjnych oraz sporządzenie dokumentacji technicznej, celem aktualizacji bazy danych ewidencji gruntów (...) Część II (...)
Gmina Dąbrowa Górnicza
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00238344
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-05 10:05
- Lokalizacja
- Dąbrowa Górnicza, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6292462689
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
Wykonawcy
2 przyznane
OKRĘGOWE PRZEDSIĘBIORSTWO GEODEZYJNO KARTOGRAFICZNE W KRAKOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
196 562,6 PLNOKRĘGOWE PRZEDSIĘBIORSTWO GEODEZYJNO KARTOGRAFICZNE W KRAKOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
196 562,6 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.