Modernizacja instalacji gazów medycznych w Pabianickim Centrum Medycznym Sp. z o.o. 26/ZP/TP1/22

Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00238385
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00238385/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-05 10:15
Lokalizacja
Pabianice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dbde25d7-dcd0-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7312002395
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne gazowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00238385 z dnia 2022-07-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji gazów medycznych w Pabianickim Centrum Medycznym Sp. z o.o. 26/ZP/TP1/22

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100682491

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 68

1.5.2.) Miejscowość: Pabianice

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pcmnzoz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcmnzoz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://pcmnzoz.pl/index.php/zamowienia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja instalacji gazów medycznych w Pabianickim Centrum Medycznym Sp. z o.o. 26/ZP/TP1/22

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbde25d7-dcd0-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00238385

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00178436/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 26/ZP/TP1/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie modernizacji instalacji gazów medycznych w Pabianickim Centrum Medycznym Sp. z o.o. Projektowana instalacja gazów medycznych zgodnie z dyrektywą 93/42/EEC oraz Ustawą o wyrobach medycznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

unieważnienie postepowania: na podstawie art. 255 ust.2 ustawy. Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały unieważnieniu.
Jedyna oferta złożona w postępowaniu, została odrzucona na podstawie :

- na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8 ustawy, w związku z art. 224 ust. 6 ustawy
- na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1348356,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1348356,43

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-07-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane