Wymiana dźwigu osobowo – towarowego w formule „zaprojektuj i wybuduj”, dofinansowana ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.
Powiatowe Centrum Medyczne w Wołowie Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00238423
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00238423/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-05 10:24
- Lokalizacja
- Wołów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9bab4b66-e710-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9880267118
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00238423 z dnia 2022-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana dźwigu osobowo – towarowego w formule „zaprojektuj i wybuduj”, dofinansowana ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Medyczne w Wołowie Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020749596
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Inwalidów Wojennych 26
1.5.2.) Miejscowość: Wołów
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcm-wolow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcmwolow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pcmwolow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana dźwigu osobowo – towarowego w formule „zaprojektuj i wybuduj”, dofinansowana ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9bab4b66-e710-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00238423
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013604/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Zakup windy medycznej dla przychodni rejonowo specjalistycznej - w związku z Covid 19
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00199986/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 9/PCM/2022/ZP/A
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 399750,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w zakresie wymiany dźwigu w budynku Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej w Brzegu Dolnym, Aleje Jerozolimskie 28, 56-120 Brzeg Dolny, w trybie „zaprojektuj i wybuduj”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
45000000-7 - Roboty budowlane
42416100-6 - Windy
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejsza oferty (423 612,00 PLN brutto) przekracza kwotę, którą Zamawiający podał do publicznej wiadomości przed otwarciem postępowania (tj. 399 750,00 PLN brutto)| 2022-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |