Remont i przebudowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w ramach zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa boiska przy ul. Burtniczej w Tarnowie na kort tenisowy
Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00238458
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00238458/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-05 10:34
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a660267c-eafc-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8731011086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00238458 z dnia 2022-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w ramach zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa boiska przy ul. Burtniczej w Tarnowie na kort tenisowy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661323
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.choczynska@umt.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umtarnow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/4afd2c62-2f10-4c8a-85e7-a8be52d3cd611.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i przebudowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w ramach zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa boiska przy ul. Burtniczej w Tarnowie na kort tenisowy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a660267c-eafc-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00238458
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021444/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Przebudowa boiska przy ul. Burtniczej w Tarnowie na kort tenisowy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00208381/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIM.271.26.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie i przebudowie wielofunkcyjnego boiska sportowego przy ul. Burtniczej w Tarnowie na działce nr 1/10 obręb 224 w ramach zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa boiska przy ul. Burtniczej w Tarnowie na kort tenisowy”. Zadanie częściowo będzie finansowane z projektu pn. „Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno-Sportowa - MIRS” oraz ze środków własnych Gminy Miasta Tarnowa.
Zakres robót do wykonania zamówienia obejmuje m.in. remont i przebudowę boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej do gry w piłkę siatkową, badmintona i tenisa ziemnego, w szczególności:
1) roboty przygotowawcze, w tym demontaż istniejących urządzeń sportowych, przygotowanie podłoża pod nawierzchnię;
2) wykonanie nawierzchni poliuretanowej natryskowej bezstykowej;
3) remont i montaż piłkochwytów;
4) odwodnienie płyty boiska z wód opadowych poprzez wymianę korytek ciekowych betonowych;
5) wykonanie linii boiska dla poszczególnych sportów;
6) wyposażenie boiska w słupki do siatkówki, tenisa i badmintona ;
7) utwardzenie ciągu komunikacyjnego z kostki brukowej przy projektowanym boisku;
8) utwardzenie placu pod kontener;
9) zakup i montaż kontenera o wymiarach 2,50 m x 4,00 m – 1 szt.,
10) zakup i montaż ławek z oparciem – 4 szt.,
11) zakup i montaż stojaka na rowery – 1 szt.,
12) zakup i montaż koszy na śmieci – 2 szt.,
13) dostawę i montaż tablicy informacyjnej,
14) wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Z uwagi na fakt, że cena jedynej złożonej oferty przewyższa możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 186.060,00 zł brutto, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą, zachodzi przesłanka unieważnienia postępowanie na ww. podstawie prawnej.| 2022-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |