USŁUGA WYKONANIA JEDNOROCZNEJ OKRESOWEJ KONTROLI STANU TECHNICZNEGO I PRZYDATNOŚCI DO UŻYTKOWANIA OBIEKTÓW INFRASTRUKTURY LOTNISKOWEJ ORAZ OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00238596
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-05 11:07
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7322159359
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi kontroli pasów startowychUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Wykonawcy
8 przyznanych
SCANLASER-PRACOWNIA BADAŃ I TECHNIK POMIAROWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnów, PL
32 570,4 PLNSCANLASER-PRACOWNIA BADAŃ I TECHNIK POMIAROWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnów, PL
32 570,4 PLNANETA KOWALSKAWrocław, PL
7601,4 PLNANETA KOWALSKAWrocław, PL
11 020,8 PLNTOMASZ GĄGOROWSKIWARSZAWA, PL
19 900 PLNBT CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL
13 605,79 PLNTOMASZ GĄGOROWSKIWARSZAWA, PL
18 440 PLNANETA KOWALSKAWrocław, PL
6332,04 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.