Dostawa frezarek, szczotek oraz młotów do nośnika osprzętu BOBCAT – zamówienie udzielane w częściach
ZAKŁAD REMONTÓW I KONSERWACJI DRÓG
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00238614
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-05 11:09
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272456107
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Maszyny inżynierii lądowej i wodnej
Wykonawcy
8 przyznanych
ATUT RENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMory, PL
67 637 PLNATUT RENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMory, PL
67 637 PLNATUT RENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMory, PL
38 130 PLNATUT RENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMory, PL
38 130 PLNATUT RENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMory, PL
38 130 PLNATUT RENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMory, PL
38 130 PLNATUT RENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMory, PL
65 559 PLNATUT RENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMory, PL
65 559 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.