Remont klatek schodowych z wymianą i wykonaniem instalacji w systemie zaprojektuj i wybuduj w budynku przy ulicy Henryka Sienkiewicza 2 w Knurowie
MIEJSKI ZESPÓŁ GOSPODARKI LOKALOWEJ I ADMINISTRACJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00238643
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00238643/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-05 11:16
- Lokalizacja
- Knurów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a60a032d-e8a3-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6310112305
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00238643 z dnia 2022-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont klatek schodowych z wymianą i wykonaniem instalacji w systemie zaprojektuj i wybuduj w budynku przy ulicy Henryka Sienkiewicza 2 w Knurowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZESPÓŁ GOSPODARKI LOKALOWEJ I ADMINISTRACJI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271216856
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Floriana 4
1.5.2.) Miejscowość: Knurów
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-190
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: 323394500
1.5.8.) Numer faksu: 323394501
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mzglia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzglia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont klatek schodowych z wymianą i wykonaniem instalacji w systemie zaprojektuj i wybuduj w budynku przy ulicy Henryka Sienkiewicza 2 w Knurowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a60a032d-e8a3-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00238643
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033022/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Wykonanie dokumentacji projektowej i remontu budynku mieszkalnego przy ul. Sienkiewicza 2 w Knurowie – Etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00204316/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TA.251.18.22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. W części projektowej:
- pozyskanie, zebranie i weryfikacja wszystkich danych niezbędnych do wykonania dokumentacji projektowej,
- uzgodnienie dokumentacji projektowej z Tauron Dystrybucja oraz z rzeczoznawcą ppoż.,
- przygotowanie wymaganych materiałów, niezbędnych do wykonania projektu i późniejszej realizacji prac budowlano-montażowych, w tym min. złożenie wniosku do Tauron Dystrybucja w sprawie wymiany istniejącego przyłącza elektroenergetycznego,
- opracowana dokumentacja musi być kompletna w zakresie wszelkich rozwiązań podstawowych i branżowych niezbędnych do przyszłego prawidłowego funkcjonowania instalacji,
- opracowanie planu BIOZ.
2.W części wykonawczej:
Remont klatek schodowych: oczyszczenie ścierne powierzchni cegieł, miejscowe uzupełnienie ubytków cegieł, wypełnienie-uzupełnienie zaprawą spoin w cegle, impregnacja cegieł, czyszczenie chemiczne podestów z cegły i płytek klinkierowych, schodów z lastryka z hydrofobizacją powierzchni, ocieplenie sufitu klatek schodowych (wełna na ruszcie, paroizolacja, płyta gipsowo – kartonowa, malowanie), zdjęcie starych powłok malarskich z drzwi na strych, odmalowanie drzwi na strych, wymiana drzwi do lokalu wewnątrz klatkowych, naprawa, czyszczenie i odmalowanie balustrad drewnianych, dobudowa elementów drewnianych do wysokości 110cm, kotwienie, wymiana wewnętrznej instalacji elektrycznej wraz z przyłączem, wykonanie instalacji anteny zbiorczej naziemnej i satelitarnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45312320-6 - Montaż anten telewizyjnych
45312330-9 - Montaż anten radiowych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty| 2022-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |