Świadczenie usług odbioru odpadów komunalnych zmieszanych, segregowanych oraz dodatkowych z obiektów Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej W Ostrowie Wielkopolskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00238974
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-05 12:27
- Lokalizacja
- Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6222256387
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi związane z odpadamiUsługi wywozu odpadówUsługi transportu odpadówUsługi gospodarki odpadami
Wykonawcy
5 przyznanych
ZAKŁAD OCZYSZCZANIA I GOSPODARKI ODPADAMI "MZO" SPÓŁKA AKCYJNAOstrów Wielkopolski, PL
277 603,2 PLNZAKŁAD OCZYSZCZANIA I GOSPODARKI ODPADAMI "MZO" SPÓŁKA AKCYJNAOstrów Wielkopolski, PL
2857,68 PLNZAKŁAD OCZYSZCZANIA I GOSPODARKI ODPADAMI "MZO" SPÓŁKA AKCYJNAOstrów Wielkopolski, PL
2857,68 PLNZAKŁAD OCZYSZCZANIA I GOSPODARKI ODPADAMI "MZO" SPÓŁKA AKCYJNAOstrów Wielkopolski, PL
69 552 PLNZAKŁAD OCZYSZCZANIA I GOSPODARKI ODPADAMI "MZO" SPÓŁKA AKCYJNAOstrów Wielkopolski, PL
82 101,6 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.