Budowa drogi leśnej nr 6 w leśnictwie Chrusty o długości 1,1km - II ETAP.
NADLEŚNICTWO MIECHÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00239005
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00239005/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-05 12:34
- Lokalizacja
- Miechów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da13826d-b47f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6590003415
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00239005 z dnia 2022-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi leśnej nr 6 w leśnictwie Chrusty o długości 1,1km - II ETAP.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO MIECHÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545702
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Osiedle Kolejowe 54A
1.5.2.) Miejscowość: Miechów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48413820050
1.5.8.) Numer faksu: +48413820052
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: miechow@krakow.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: miechow.krakow.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miechow.krakow.lasy.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi leśnej nr 6 w leśnictwie Chrusty o długości 1,1km - II ETAP.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da13826d-b47f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00239005
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00013014/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa drogi leśnej nr 6 w leśnictwie Chrusty o długości 1,1km - II ETAP
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 697612,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót budowlanych drogowych jest kontynuacją budowy drogi nr 6 w Leśnictwie Chrusty. Prace objęte niniejszym zamówieniem będą wykonywane na odcinku km 0+000÷1+1100 które swoim zakresem obejmują:
a) Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne,
b) Wzmocnienie podłoża gruntu stabilizowanego cementem (25kg cementu na 1m2), grubość warstwy po zagęszczeniu - 15cm,
c) Wykonanie podbudowy z żużla wielkopiecowego,
d) Wykonanie nawierzchni z żużla wielkopiecowego,
Szczegółowy zakres robót określa projekt budowlany i przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233124-4 - Roboty budowlane w zakresie arterii drogowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |