Remont zespołu szatniowo-sanitarnego dla chłopców w budynku Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Bitwy pod Studziankami nr 5 w Tarnowie.
Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00239287
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00239287/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-05 13:28
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c7068c07-db59-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8731011086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00239287 z dnia 2022-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zespołu szatniowo-sanitarnego dla chłopców w budynku Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Bitwy pod Studziankami nr 5 w Tarnowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661323
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146882776
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.jekot@umt.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umtarnow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/13d3ae12-81f5-46cb-a864-4f87585cadd11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont zespołu szatniowo-sanitarnego dla chłopców w budynku Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Bitwy pod Studziankami nr 5 w Tarnowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7068c07-db59-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00239287
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021444/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Modernizacja zaplecza hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 8 w Tarnowie wraz z wymianą instalacji wod.-kan.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00174795/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIM.271.19.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 186869,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej wraz z robotami towarzyszącymi i zabezpieczającymi w obrębie remontowanych pomieszczeń, w tym między innymi:
1) demontaż istniejącego wyposażenia;
2) wyburzenie ścianek działowych oraz demontaż stolarki drzwiowej wraz z ościeżnicami;
3) skucie istniejących płytek ściennych, podłogowych, lastryko;
4) skucie tynków na ścianach, a po wykonaniu planowanych instalacji wykonanie nowych okładzin ściennych, szpachlowanie i malowanie tynków powyżej płytek;
5) ułożenie na podłodze płytek gresowych;
6) wykonanie ścianek systemowych z HPL wydzielających kabiny WC;
7) montaż nowej stolarki drzwiowej;
8) wykonanie obudowy pod spłuczki podtynkowe w technologii płyt g-k, wraz ze wzmocnieniem pod montaż uchwytów dla osób niepełnosprawnych;
9) wykonanie sufitu podwieszanego w technologii płyt g-k;
10) wymiana istniejącej instalacji wod.-kan. w obrębie remontowanych pomieszczeń wraz z dostosowaniem do nowej lokalizacji przyborów;
11) wymiana istniejącej instalacji c.o. w obrębie remontowanych pomieszczeń wraz z dostosowaniem grzejników do nowej funkcji pomieszczeń;
12) wykonanie wentylacji wspomaganej mechanicznie;
13) wymiana istniejącej instalacji oświetlenia (przewody, oprawy) wraz z dostosowaniem do nowej funkcji pomieszczeń;
14) wykonanie zasilania dla wentylacji - sterowanie i zasilanie wraz z oświetleniem;
15) montaż nowych przyborów: umywalek z bateriami, misek ustępowych wiszących, pisuarów, zaworów ze złączkami, wpustów podłogowych;
16) montaż uchwytów dla niepełnosprawnych;
17) montaż akcesoriów: dozowniki mydła, pojemniki na ręczniki papierowe, pojemniki na papier toaletowy oraz lustra;
18) montaż nawiewników w istniejących oknach;
19) montaż folii matowej na szybach kwater.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.
Stosownie do art. 100 ustawy Pzp przedmiot zamówienia w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych został opisany w dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 221400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 340000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 221400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU Tarbud Complex Krzysztof Książek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8730001909
7.3.3) Ulica: ul. Bielatowicza 3
7.3.4) Miejscowość: Tarnów
7.3.5) Kod pocztowy: 33-100
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 221400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 49 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |