Przebudowa mostu na przepust w ciągu drogi powiatowej Nr 2735W Warszówka – Warszawice w Warszawicach

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OTWOCKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00239613
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00239613/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-05 14:27
Lokalizacja
Karczew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3678df28-9315-11ec-94c8-de8df8ed9da1
Identyfikator
5321648374
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00239613 z dnia 2022-07-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa mostu na przepust w ciągu drogi powiatowej Nr 2735W Warszówka –
Warszawice w Warszawicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OTWOCKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014848593

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bohaterów Westerplatte 36

1.5.2.) Miejscowość: Karczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-480

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@powiat-otwocki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.powiat-otwocki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdpotwock.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa mostu na przepust w ciągu drogi powiatowej Nr 2735W Warszówka –
Warszawice w Warszawicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3678df28-9315-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00239613

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035337/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa mostu na przepust w ciągu drogi powiatowej Nr 2735W Warszówka - Warszawice w Warszawicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00063626/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP/P-02/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa mostu na przepust w ciągu drogi powiatowej Nr 2735W w
miejscowości Warszawice, gm. Sobienie-Jeziory, powiat otwocki
Informację dotyczące zadania
1) Zakres prac obejmuje m. in.:
✓ Rozbiórkę nawierzchni asfaltowej i podbudowy na moście i bezpośrednich dojazdach,
✓ Roboty ziemne,
✓ Wyburzenie płyty pomostu i skrzydeł istniejącego obiektu,
✓ Wykopy pod płytę denną,
✓ Wykonanie zbrojenia i zabetonowanie płyty dennej,
✓ Montaż konstrukcji stalowej MultiPlate,
✓ Wykonanie ścianki czołowej (wykonanie zbrojenia i zabetonowanie)
✓ Wykonanie wypełnienia nad przepustem z ciekłego betonu,
✓ Wykonanie ścianki stalowe zwieńczonej oczepem,
✓ Wykonanie żelbetowych fundamentów oporu stożków,
✓ Wykonanie zasypki nad konstrukcją z blach falistych, zagęszczenie nasypu,
✓ Poszerzenie nasypu,
✓ Ułożenie nad konstrukcją z blach falistych izolacji w postaci geowłókniny przewlekanej
geomebraną,
✓ Wykonanie odwodnienia i podbudowy nad obiektem i dojazdach,
✓ Wykonanie chodnika nad przepustem,
✓ Umocowanie skarpy nasypu płytami EKO i stożków kamieniem polnym,
✓ Montaż elementów bezpieczeństwa w postaci barier mostowych oraz drogowych,
✓ Odmulenie cieku i umocowanie skrap koryta rzeki i przestrzeni w obrębie obiektu,
✓ Wykonane nawierzchni na dojazdach i obiekcie.


a) Szczegółowy zakres robót został określony w dokumentacji projektowej
b) UWAGA: Warstwy konstrukcyjne nawierzchni jezdni należy wykonać na dojazdach i
obiekcie o orientacyjnej powierzchni warstwy ścieralnej około 540 m 2
c) UWAGA: Zamawiający wymaga aby warstwę ścieralną nawierzchni jezdni wykonać całą
szerokością jezdni,
2) Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania w imieniu Zamawiającego pozwolenia na
użytkowanie obiektu budowlanego;
3) Wykonawca zobowiązany jest do umieszczenia tablicy informacyjnej przed realizacją inwestycji
oraz po jej realizacji według wzoru określonego przez Zamawiającego,
4) Prace należy prowadzić z zachowaniem odpowiednich przepisów i instrukcji bezpieczeństwa
pracy przy wykonywaniu robót budowlanych, Zamawiający informuje, że jest w posiadaniu
Czasowej organizacji ruchu, w związku z czym Wykonawca może wykorzystać przedmiotową
organizację lub opracować nową. Wykonawca zobowiązany jest do wprowadzenia Czasowej
Organizacji Ruchu na czas budowy. Po zakończonych robotach Wykonawca wprowadzi stałą
organizację ruchu.
5) Wykonawca zobowiązany jest do zagospodarowania we własnym zakresie materiałów
pochodzących z rozbiórki
6) Po zakończonych robotach Wykonawca wykona dokumentację powykonawcza, w skład której
wchodzić będą między innymi wyniki badań, atesty, deklaracje zgodności, dokumentacja
fotograficzna, zawiadomienie o wprowadzeniu czasowej organizacji i zawiadomienie o
wprowadzeniu stałej organizacji ruchu oraz inne dokumenty wskazane przez Inspektora,
dokument potwierdzający fakt złożenia inwentaryzacji powykonawczej. Wykonawca po
otrzymaniu geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej jest zobowiązany do dostarczenia
oryginału do Zamawiającego ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub ofert z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinalizowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1470458,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2896522,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-07-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane