1) Wykonanie parkingu za blokiem Piastów 7 w Zdzieszowicach 2) Budowa miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych na Os. Piastów I w Zdzieszowicach (przy bloku nr 9)

Gmina Zdzieszowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00240247
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00240247/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-06 08:30
Lokalizacja
Zdzieszowice, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0abc1931-dd89-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
1990004025
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógInstalowanie znaków drogowychRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR CZAPLAZdzieszowice, PL · lot 0
155 101,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00240247 z dnia 2022-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
1) Wykonanie parkingu za blokiem Piastów 7 w Zdzieszowicach
2) Budowa miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych na Os. Piastów I w Zdzieszowicach (przy bloku nr 9)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zdzieszowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bolesława Chrobrego 34

1.5.2.) Miejscowość: Zdzieszowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-330

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 77 4064400

1.5.8.) Numer faksu: 77 4064444

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agasz@zdzieszowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzieszowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.zdzieszowice.pl/17884/4953/wykonanie-parkingu-za-blokiem-piastow-7-w-zdzieszowicach-oraz-budowa-miejsca-parkingowego-dla-osob-niepelnosprawnych-na-os-piastow-i-w-zdzieszowicach-przy-bloku-nr-9.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

1) Wykonanie parkingu za blokiem Piastów 7 w Zdzieszowicach
2) Budowa miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych na Os. Piastów I w Zdzieszowicach (przy bloku nr 9)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0abc1931-dd89-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00240247

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00324994/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Wykonanie parkingu za blokiem Piastów 7 w Zdzieszowicach oraz budowa miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych na Os. Piastów I w Zdzieszowicach (przy bloku nr 9)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00181791/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZB.271.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 158859,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach zadania przewiduje się wykonanie :
a) miejsc parkingowych
- kostka brukowa typu eko – gr. 8 cm,
- podsypka bazaltowa lub granitowa 0-4 mm – gr. 3 cm,
- podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie lub tłucznia kamiennego 0 - 31,5 mm – gr. 10 cm,
- podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie lub tłucznia kamiennego 0 - 63 mm – gr. 20 cm,
- wymiana gruntu np. (pospółka) gr. 30 cm,
- zagęszczone podłoże gruntowe;

b) miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych
- kostka drobnowymiarowa prostokątna (pomalować na niebiesko) – gr. 8 cm,
- podsypka bazaltowa lub granitowa 0-4 mm – gr. 3 cm,
- podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie lub tłucznia kamiennego 0 - 31,5 mm – gr. 10 cm,
- podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie lub tłucznia kamiennego 0 - 63 mm – gr. 20 cm,
- wymiana gruntu np. (pospółka) gr. 30 cm,
- zagęszczone podłoże gruntowe;

c) chodnika
- kostka betonowa drobnowymiarowa koloru szarego – gr. 6 cm,
- podsypka bazaltowa lub granitowa 0-4 mm – gr. 3 cm,
- podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie lub tłucznia kamiennego 0 - 31,5 mm – gr. 8 cm,
- podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie lub tłucznia kamiennego 0 - 63 mm – gr. 12 cm,
- zagęszczone podłoże gruntowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 155101,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 224564,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 155101,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „MIX” Artur Czapla

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 531118443

7.3.3) Ulica: Katowicka 64

7.3.4) Miejscowość: Zdzieszowice

7.3.5) Kod pocztowy: 47-330

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 155101,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane