Termomodernizacja dachu na części budynku Starostwa Powiatowego w Końskich

POWIAT KONECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00240385
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00240385/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-06 09:04
Lokalizacja
Końskie, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-55388bf7-e182-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6581955636
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty izolacyjneOchrona odgromowaMontaż instalacji piorunochronnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00240385 z dnia 2022-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja dachu na części budynku Starostwa Powiatowego w Końskich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KONECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009389

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Staszica 2

1.5.2.) Miejscowość: Końskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: barbara.panek@konecki.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-konecki/zamowienia-publiczne2

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja dachu na części budynku Starostwa Powiatowego w Końskich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55388bf7-e182-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00240385

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037119/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja dachu na części budynku Starostwa Powiatowego w Końskich w ramach zad. inwestycyjnego. pn. „Przebudowa bud. biurowego – poprawa warunków pracy prac. Starostwa i obsługi petentów”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00190995/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IM. 272.2.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 200000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja dachu na części budynku Starostwa Powiatowego w Końskich w ramach
zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa budynku biurowego – poprawa warunków pracy pracowników Starostwa i obsługi
petentów”.
Przedmiot zamówienia obejmuje: roboty rozbiórkowe, kominy, attyki na budynku głównym, konstrukcje i pokrycie dachu,
wykonanie zabezpieczenia ogniochronnego stalowej konstrukcji dachu do klasy R30, roboty termoizolacyjne, elementy
wentylacyjne na dachu, instalację odgromową, pomiary instalacji.
Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ zawarty jest w dokumentacji projektowej, na którą składa
się: projekt budowlany, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót oraz załącznik nr 1a do SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest na bieżąco dokonywać ustaleń z Zamawiającym w zakresie dotyczącym przebiegu prac.
Poza dokumentami stanowiącymi załączniki do niniejszej specyfikacji dokumentami odniesienia są:
- Prawo budowlane wraz z przepisami wykonawczymi;
- Polskie Normy/Europejskie Normy/Normy branżowe;
- Instrukcje i wytyczne producentów urządzeń oraz dostawców materiałów.
Uwaga: Przedmiot zamówienia realizowany będzie w czynnym i funkcjonującym obiekcie użyteczności publicznej.
Wykonawca winien zorganizować roboty budowlane w sposób gwarantujący pracę komórek organizacyjnych.
Jeśli w dokumentach składających się na opis przedmiotu zamówienia, wskazany jest konkretny materiał, wyrób lub
urządzenie, lub odniesienie do konkretnej normy należy to traktować jako wytyczną techniczno-jakościową i zamawiający w
odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji projektowej parametrów, danych, norm (technicznych lub jakichkolwiek
innych), identyfikujących pośrednio lub bezpośrednio materiał, wyrób lub urządzenie dopuszcza rozwiązania równoważne
zgodne z danymi technicznymi i parametrami oraz normami zawartymi w w/w dokumentacji. Jako rozwiązania równoważne,
należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych w dokumentacji projektowej,
funkcjonalnie możliwe do zastosowania w przedmiocie zamówienia.
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego
rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz
rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących
wskazane w umowie czynności w zakresie realizacji zamówienia, polegające na wykonywaniu pracy w sposób określony w
art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320 ze zm.).
Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczy wymóg zatrudnienia na podstawie stosunku pracy
przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia, sposób weryfikacji
zatrudnienia tych osób, oraz uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań
związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone w
projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Zamawiający wymaga aby łączny udział pojazdów elektrycznych lub napędzanych gazem ziemnym we flocie pojazdów
używanych do wykonania przedmiotu zamówienia wynosił co najmniej 10%.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Jedna złożona oferta w niniejszym postępowaniu opiewa na kwotę 344 400,00 zł brutto. Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 200 000,00 zł brutto. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na realizację zamówienia do wysokości kwoty oferty złożonej w przedmiotowym postępowaniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 344400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 344400,00 PLN

2022-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane