Wykonanie napraw częściowych nawierzchni mineralno-asfaltowych na terenie Gminy Biała Podlaska w 2022 roku - zamówienie o podobnym charakterze do Umowy Nr 67 /U/ 2022
Gmina Biała Podlaska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00240603
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00240603/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-06 09:56
- Lokalizacja
- Biała Podlaska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f95b74b-fcff-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5372354777
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00240603 z dnia 2022-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie napraw częściowych nawierzchni mineralno-asfaltowych na terenie Gminy Biała Podlaska w 2022 roku - zamówienie o podobnym charakterze do Umowy Nr 67 /U/ 2022
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biała Podlaska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237397
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Prosta 31
1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@bialapodl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gmina-bialapodlaska.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie napraw częściowych nawierzchni mineralno-asfaltowych na terenie Gminy Biała Podlaska w 2022 roku - zamówienie o podobnym charakterze do Umowy Nr 67 /U/ 20222.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f95b74b-fcff-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00240603
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011675/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Naprawy częściowe nawierzchni asfaltowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie przewidziane było na etapie szacowania wartości zamówienia i w SWZ zamówienia FZP.271.1.3.2022.RW
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-ec36ff8e-7f6e-11ec-83b1-bea871b78b5b
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.1.11.2022.RW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie napraw częściowych nawierzchni mineralno-asfaltowych
na terenie Gminy Biała Podlaska w 2022 roku - zamówienie o podobnym charakterze do Umowy Nr 67 /U/ 2022 „
w zakresie
-masą „na gorąco” uzupełnień płytkich do 5 cm - 500 m2
-masą „na gorąco” uzupełnień głębokich od 5 do 10 cm -200 m2
-masą „na zimno” uzupełnień płytkich do 5 cm - 100 m2
-masą „na zimno” uzupełnień głębokich od 5 do 10 cm -50 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono ofert| 2022-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |