Bieżące utrzymanie dróg w zarządzie Wójta Gminy Kleszczów 2022-2023.
Gmina Kleszczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00240706
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00240706/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-06 10:22
- Lokalizacja
- Kleszczów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-619d9a19-e8ac-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7692078512
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00240706 z dnia 2022-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie dróg w zarządzie Wójta Gminy Kleszczów 2022-2023.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kleszczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647983
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 47
1.5.2.) Miejscowość: Kleszczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-410
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 447316639
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-publiczne@kleszczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kleszczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.kleszczow.pl/procurements1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące utrzymanie dróg w zarządzie Wójta Gminy Kleszczów 2022-2023.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-619d9a19-e8ac-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00240706
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00051094/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Bieżące utrzymanie dróg gminnych i powiatowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00204919/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Prace utrzymaniowe będą prowadzone na obiektach wyszczególnionych w załącznikach do SWZ wykaz dróg gminnych publicznych - 101,98 km, wykaz dróg gminnych wewnętrznych - 55,26 km.4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 1713839,40 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Prace utrzymaniowe będą prowadzone na obiektach wyszczególnionych w załączniku do SWZ wykaz dróg powiatowych - 36,83 km.4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 218957,70 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ najkorzystniejsza oferta złożona przez wykonawcę: RAFALIN Sp. z o.o., Sp.k. w zakresie części 1 przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia o 797 412,50 zł brutto
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2907412,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4109122,50 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ najkorzystniejsza oferta złożona przez wykonawcę: RAFALIN Sp. z o.o., Sp.k. w zakresie części 2 przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia odpowiednio o 32 949,00 zł brutto
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 302949,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 496059,00 PLN
| 2022-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |