OBSŁUGA W ZAKRESIE REKLAMY NA NOŚNIKACH ZEWNĘTRZNYCH.
TEATR MUZYCZNY ROMA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00240862
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-06 10:55
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5260307850
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi reklamoweMateriały reklamowe
Wykonawcy
6 przyznanych
STROER MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
163 098 PLNSYNERGIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
93 086,4 PLNSYNERGIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
93 086,4 PLNSTROER MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
88 338,6 PLNAMS SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
107 551,2 PLNSTROER MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
129 888 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.